Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban ehető a méhlepény?

Valóban ehető a méhlepény?

Figyelt kérdés
Láttam videókat, ahol megsütötték és megették

2020. jún. 7. 16:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Állítólag igen, de én erre még gondolni sem akarok, akkor sem, ha nem ítélem el azokat, akik megcsócsálják.
2020. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg is lehet sütni és olyat is hallottam már, hogy amerikában divat kiszáríttatni és kapszula formában megkapod majd azt vitamin jelleggel megeheted, rendesen vannak erre szakosodott cégek. Nekem ez creepy de ha valaki ebben örömét leli akkor hajrá.
2020. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A kutyák is megeszik például szülés után.
2020. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden állat megeszi, ha van rá lehetösége, rengeteg védöanyagot tartalmaz. Ennek ellenére nekem nem igazán tetszene az ötlet, eléggé iegenkedek ettöl, de ez csak civilizációs károsodás:)
2020. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ez olyan, mint a kannibalizmus.
2020. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ehető.
2020. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát technikailag a teljes tested ehető, ha levágod a lábad a combodból is főzhetsz pörköltet, szóval ez nem olyan meglepő. De amúgy igen, vannak még közösségek, ahol megsütik a méhlepényt és felszolgálják az anyának, erőt ad és tele van mindenféle hasznos dologgal, állítólag. Engem mondjuk erősen taszít a gondolat, de értem a szemantikáját, meg gondolom ahol ez a szokás, ott annyira nem idegen az ilyesmi.
2020. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ehető. Édesanyám a szülészeten dolgozott és ő mondta, hogy volt aki elkérte, hogy hazavigye megsütni...
2020. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi hazahoztuk, de nem megsütni 😂🙈 fa alá ültetjük majd, vagy virág alá. Régen is szokás volt.
2020. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
🙊🙊🙊
2020. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!