Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem indíthatják meg a...

Ha nem indíthatják meg a szülést, és nem indul meg magától, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

Császárral szültem másfél éve,hétfőn be kell feküdnöm a kórházban 39 hetesen,de azt mondák,hogy mivel császáros voltam így nem indíthatják meg,magától kell,hogy beinduljon,és ha nem indul?

Bent marad? :)))) poén :)

Volt Valaki hasonló helyzetben?


2010. júl. 21. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer minden baba kijön, vagyis minden szülés megindul magától, csak ha már két hetet késik akkor szokták beindítani a kockázat miatt.
2010. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem figyelik a magzati szívhangot és ennek fényében megműtenek újra.

Úgy tudom, hogy akit már császároztak -mint minket-, annak a hagyományos szülés veszélyes.

Engem ha hagytak volna simán szülni biztos, hogy agyvérzést kapok az erölködéstől, olyan magas volt a vérnyomásom.

2010. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem indul várnak 41 hétig. Ha akkor sem indul, a főorvos kiírja, és újra megcsászároznak.
2010. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam meginditották, méghozzá oxitocinnal. Császár után simán szültem 36. héten halott, 3,5 kg-os babát.

Semmi baja nem lett a császáros sebemnek.

Rá 1,5 évre újra simán szültem.

2010. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
barátnőm két babát szült császárral és a második programozott volt,úgyhogy majd megcsászározk ha nem indul be.
2010. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is császárom volt 2 éve, most várom a másodikat, indítani valóban nem indítanak, de az én dokim nem vár tovább a kiírt időpont+2 napnál, újra megcsászároz. Én nem bánom a lányomat is másfél héttel túlhordtam, még egyszer nem akarom átélni azt a rettenetet.
2010. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem indíthatják be, mert nem telt el 2 év a császár és az újabb teherbeesésed előtt. Ha nem indul be a 4O. hét után 1-2 nappal, megcsászároznak.
2010. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most lehet hülyén hangzik,de én annyit nem akarok a kórházban lenni,mivel addig a páromnak kell itthon lenni-e a kisfiammal és az ugye rengeteg szabi,és akkor meg jövő hónapban még szinte fizetést sem kap :( bárhogy számolom minimum 2 hét max 3 hét kórház ez rengeteg!

Remélem előbb kitudom csalni a picit,ahogy a kisfiamnál is,akkor is be kellett volna feküdnöm!Csak ugye akkor már túlhordtam!

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 21. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!