Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 40. hetet betöltöm mikor...

Ha a 40. hetet betöltöm mikor indíthatják a szülést ha addig nem indul be? A doki szerint elég nagy a pocaklakó és a lepény is III. fokban érett! 39+3 hetes pocaklakó anyukája

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
orvostol fugg, de max 14 napot varhat
2010. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy két hét +- lehet!Csak arra vagyok kíváncsi hogy mitől függ, hogy mikor indítják be!
2010. okt. 3. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Max 2 hetet várhat a doki, de változó, valamelyik csak 7-et, valamelyik 10-et vállal be.

Sok függ a babától, anyától, méhlepénytől, szívhangtól.

De a te adataiddal még belefér a 10 nap túlhordás is bőven.

De ne izgulj, még van 4 napod a kiírtig, még bármi lehet ebből :)

2010. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nagyon szeretném ha időre kijönne és nem kéne indítani.
2010. okt. 3. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A méhlepény meszesedésétől függ,meg azért a te állapotodtól is.Fehérje a vizeletben,stb.

Házi praktikákat tudok ajánlani,de azt is csak óvatosan.

Szex,ha még megy,lépcsőzés.

Én 40hét+4 naposan szültem.Előtte 2 napig nyújtózkodtam,úgy mint amikor reggel felkel az ember,és nyújtózkodik egyet.Persze csak óvatosan!!!

2010. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta az orvos hogy nagyon meszes a lepény sőt még azt is kérdezte hogy cigarettázok e. Mondtam neki hogy soha nem is cigiztem.
2010. okt. 3. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:

21.26-os vagyok.

Akkor szerintem nem hagynak sokat túlhordani.2 hetet tuti nem!!!

40.-dik héttől gondolom 2 naponta vagy minden nap van NST.

2010. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen a védőnőm is azt mondta hogy vagy naponta vagy két naponta NST.Nagyon nem szeretném addig húzni mert minden nap utaznom kéne és se anyagilag se fizikailag nem tenne túl jót.
2010. okt. 4. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!