Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan indíthatják meg a...

Hogyan indíthatják meg a szűlést? Mitől függ hogy infúzió, vagy burokrepesztés? Melyik milyen? És melyik a "jobb"?

Figyelt kérdés

39 hetes 1 napos vagyok jövő héten kell mennem szerdán újra ctgre. Azt mondta a doki, hogy majd ha addig nem indul meg megbeszéljük mi lesz, de a szűlésznők azt mondták, ha nem indul be a szűlés akkor beindítják, mivel nem helyi vahgyok.

De hogyan, és mi van a beindítás nem jár sikerrel???



2008. jún. 13. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!!! az első babával indítottak szülést.Nekem hüvelybe raktak fel 3 óránként tablettát,elég sokáig tartott mirre elkezdett a méhnyak tágulni.Majd este kaptam egy inekciót az jó nagy fájásokat csinált.Másnap ment minden előlről,majd délután burkot repesztettek,utánna 2 órájára már kezemben volt a kisfiam.Ha infúzióval inditanak az sokkal gyorsabb,meg ha burkot repesztenek.A beindítás sikerrel jár.Nem kell félned tőle.Én most lassan a 41 hetemet betöltöm,és még kaptam 1 hét időt,ha jövő hét péntekig nemlessz semmi csak akkor indítanak szülést.Szerintem még neked is jár 1 hét.Könnyű és gyors szülést kívánik!!!!
2008. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én csak azért nem szeretnék várni mert akkor bent kell feküdni a kórházban. Nah meg azt úgysem csinálják meg mert nincs manapság pénze az egészségügynek arra hogy "potyára" ott tartsanak. Viszont az is sok, hogy minden nap járkáljak hol magzatvíznézésre, hol ctgre.. ezért gondolom, hogy beindítják, nah meg aszűlésznő mondta.

Úgyhogy remélem legkésőbb jövőhét pénteken a kezemben lesz a kisfiam :)

2008. jún. 13. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,első válaszoló vagyok,én is ma voltam ctg,szerencsére minden renben.Én még várok 1 hetet,nemkell bemennem korházba,csak ha beindul a szülés.Az elsőt 42 hétre szültem,nagyon reménykedek hogy most könnyebben fog minden menni,és bindul a szülés magátol.Ha meg nem akkor nekem is indítanni fognak.Sok szerencsét és egészséget kívánok.
2008. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!