Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a Jáhn Ferenc (Délpesti)...

Akik a Jáhn Ferenc (Délpesti) ben szültek vagy az Imre kórházban, írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Kinél szültetek,hogy ment a szülés,milyen fájdalom csillapítási és szülési lehetőségek voltak/vannak,ott lehetett a baba mellettetek,hogy bántak veletek és a babátokkal a kórházban,kb mennyit adtatok az orvosnak?!

Esetleg aki szülész és szülésznő nevet is írna a kórház mellé ha ajánlja vagy épp nagyon nem ajánlja azt nagyon megköszönném!:)


2010. júl. 20. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szia!én novemberben szültem a dél-pestiben.praudáné manyi volt a szülésznőm,nagyon tudom ajánlani,meg voltam vele elégedve.én 1 héttel hamarabb bekerültem a vérnyomásom miatt,sokszor voltam ctg-n a szülőszobán,minden szülésznő aranyos volt.indított szülésem volt,bármit kérdeztem,válaszoltak normálisan.végül császárom lett,dr szinte andrás csinálta,nem volt fogadott,mégis lejött utána megnézni,mi van velem.a kisbabám nem volt velem,mert bekerült az intenzívre,de ott is segítettek mindenben.pénzt nem adtam a dokinak.a másodikkal is ide mennék.fájdalomcsillapításra nem tudok mit mondani,mert én csak a császár miatt kaptam.
2010. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Előre írom:nem volt fogadott orvosom,sem szülésznőm,mégis a dél pesti szülészetis csapata elött le a kalappal!

Otthon elfolyt a magzatvíz,irány a kórház.Betegfelvétel,aztán föl a szülőszobára.Megkérdezték voltam-e wc-n mondtam,hogy igen hajnalban így nem kaptam beöntést.Borotválni sem kellett.Ügyeletes megvizsgált,rátettek ctg-re aztán bármi engedve volt.Labda,bordásfal,séta,zenehallgatás.Aki velem foglalkozott szülésznő(Pelády Andrea) az tök normális volt,nem kiabált,nem fegyelmezett ha épp ordítottam.A szülést maga a szülésznő vezette le,gátmetszés volt.Megszültem a méhlepényt aztán jött az ügyeletes doki összevarrni,ő is nagyon normális volt.A két órás megfigyelés alatt jókat röhögtünk a szülésznővel,nem hagyott ott,figyelte minden mozdulatomat.Még le is mosdatott és rám adta a betétet,bugyit.Jött egy beteghordó aki letolt a gyermekágyra.A csecsemősökről és a gyermekágyas nővérekről is csak jót tudok írni.Velem nem kiabáltak,nem néztek le,minden kérdésemre válaszoltak és segítettek.A bent töltött 5 nap jó volt,kellemesen csalódtam a kórházban.Mivel nagyon meg voltunk elégedve a szülésznővel,így kapott pénzt is és egy ajándék kosarat.A dokinak nem adtunk semmit.

2010. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!én az Imrében szültem 3hónapja. Volt dokim(Faludi),ő 35ezret,a szülésznő(fanta zsuzsa) 15ezret kapott.De ő volt az ügyeletes,tehát nem felfogadtuk.Ő homeopátiás készitményeket adott nekem.De egyéb fájdalomcsillapitás nem volt.Mondjuk kicsi volt a baba,tehát hamar relatív megszületett. Szülés alatt,a tolófájásokig rajta van az emberen az nst,de felkelhetsz,sőt van alternativ szoba is::)Volt ott olyan szülésznő aki elég szenya volt.. De a nevét nem tudom. Baba mellettem lehetett.1éjszakát nem volt ott,mert infuziót kapott.Utána mindig ott volt mellettem.Látogató nem jöhet be a kórterembe. Fürdésre kell egyszer bevinni akkor lemérik meztelenül.Mindenben segitenek aranyosak nagyon. Van egy ágyas szoba is,ott kád is van a babának.

A kaja nagyon rossz volt(minden nap borsós kaja-utálom:D)

De a nővérek és a dokik aranyosak. Napi 3vizit volt nálunk.1 kis vizit,1 nagy vizit,1 baba vizit:D Lakcimkártyát elintézik,anyakönyvvezető jön másnap név miatt.Fotót is csinálnak a babádról ha kéred.

Ha van vmi kérdés szólj,megpróbálok válaszolni.

2010. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja:) csütörtökön szültem és hétfőn jöttem haza.
2010. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2008-ban a délpestiben szültem.Teljesen rendben volt minden,aranyosak voltak a szülésznők is.Fogadott dokim nem volt,ügyeletesként a főorvos,Somogyi doktor volt,ő császározott.Érzéstelenítőt,amit gerincbekaptam meg sem éreztem,pedig csak rosszat hallottam eddig róla,szóval jól végezték dolgukat.

A csecsemős nővérekről is jót tudok mondani.Éjjel mikor letoltak,megkértem a nővért,h a cuccaimat hozzák már utánam,szó nélkül segített,reggel mikor először kellett császár után felkelnem,nem bírtam,felsegített,sőt le is fürdetett.Aranyos volt mindegyik.Babával jól bántak,beszélgettek velünk,stb.

Második babámat is a délpestiben fogom szülni (márcsak azért is mert 5 percre van tőlünk kocsival,15-re gyalog)

:)

2010. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Akkor azt hiszem én is a Délpestit választom!:)Közelebb is van és ha tényleg ennyire jó a szülészeti csapat akkor nyugodt szívvel megyek hozzájuk szülni.Gratulálok és sok boldogságot és egészséget a gyerköcökhöz!:)
2010. júl. 21. 13:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2006-ban és 2009-ben is a Jahn F.-ben szültem. A szülésznők, orvosok nagyon aranyosak. Első babámat ügyeletesnél szültem természetes úton, a 2.-t fogadott orvosnál, de ő császáros szülés volt. A gyermekágyas résztől nem voltam elájulva, de végülis korrektek. Onnan inkább 2006-ból voltak rossz élményeim, de azóta kikupálódtak. Maga a kórház amúgy (lépcsőház stb. ) elég lepukkant...
2010. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Meg a lift is. Nem akart ma velünk elindulni.3-an voltunk benne.Együtt voltunk 110 kg max(anyu,én,babám)

Az Imre az kulturáltabbnak tünik.

2010. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Legfeljebb megyünk lépcsőn:)

Az ellátás a fontosabb a kórház külseje annyira nem számit.Amint látom pedig ellátásban a Délpesti gyözött!:)

2010. júl. 22. 08:57
 10/15 anonim ***** válasza:

Lépcsőzz csak nyugodtan de tudod a szülőszoba a 9 emeleten van az újszülött,gyermekágy pedíg a 8 emeleten :D :D :D

Igen leppukant a dél pesti,de maga a szülőszoba szuper.És szerintem a Te és a babád egészsége a legfontosabb.Ebben ők élen járnak,van PIC centrumuk is,tehát bármi baj van a babával nem kell máshová szállítani,ott a centrum a szülőszoba mellett.Nagyon jók az újszülöttes orvosok is főként Ármay Zsuzsanna főorvos asszony.Imádja a babákat.A szülőszoba a bábák birodalma,vagyis egy problémamentes vajúdást és szülést a szülésznők vezetik le,orvos csak varrni jön(még a fogadott doki is teret enged a bábának! ) és ez szerintem szuper.


(tegnap második voltam)

2010. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!