Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a medences szules? A...

Milyen a medences szules? A korhazban ahol varhatoan szulni fogok, van ra lehetoseg. Jo, vagy nem jo? Miert?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az első babámat szültem, akkor én is kipróbáltam a medencét. Tény, hogy a meleg víz enyhítette a fájásokat, viszont nekem nagyon alacsony a vérnyomásom, így ezzel egyidejűleg szédülést és hányingert is okozott, így kb. ha fél órát töltöttem ott. De próbáld ki, hátha neked jobban beválik! :)
2008. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én nem ülnék bele a fertőzésveszély miatt!

2008. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülésznőd/dokid nem ellenzi,h vízben legyél,akkor nincs fertőzés veszély.Valszleg nem fogják megengedni,ha bármi esélyét is látják a fertőzésnek.Ha az Istvánban szülsz-én ott szültem 6 hónapja,volt fogadott szülésznőm-óránként megnéz és meg is vizsgál.Tehát ettől nem kell tartanod.Jól ellazítja az izmokat,és a fájdalmat is csillapítja.Könnyű és gyors szülést
2008. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Próbáld ki.Nem lesz semiféle fertőzésed mivel sterilizálva van máskülönben a dokik semtámogatnák.Én kipróbáltam annyira nem jött be ugyis nagyon fájt meg picit kényelmetlen volt nem tudtam hol kapaszkodni(szoritani) amikor jöttek a fájások, és a végén egy karosszékben kötöttem ki.De ez én voltam sok sikert és sok erőt kivánok:)
2008. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akik lepontoztak,nem jártak még kórházban!
2008. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!