Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatok a jászberé...

Mik a tapasztalatok a jászberényi kórházban szülésről (várhatóan természetes szülés lesz, Zrupkó az orvosom)?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Én 1 hónapja szültem a berényi kórházban és csak jó tapasztalataim vannak.Én Balog doktornál szültem és nagyon könnyű szülésem volt.A vajúdás alatt végig figyeltek ránk a bábák és nagyon rendesek voltak.A szülésznő akinél szültem többször megkeresett a szobában hogy hogy vagyok mint ahogy az orvos is rámnézett pedig szabin volt.A bent tartózkodásom alatt is az összes nővérke mind nagyon kedves volt.A személyzettel nincs probléma.Zrupkó doktor is ahogy láttam nagyon szívén viseli a páciensei sorsát mert többször ránézett a betegeire.Az egyedüli gond a sok cigány nőkkel volt mert rengeteg van bent szülnek rakásra.A nővérkék hadakoztak a sok terhes cigány nővel mert azok bandástól jártak ki rágyújtani reggeltől estig és ordibáltak ha nem akarták már kiengedi őket este vagy hajnalban.Szóval ez az egy kellemetlen.De csak hogy mondjam a meglátásom az hogy azért ügyelnek arra hogy az ilyen egyéneket próbálják egy szobába tenni.Szoval én ezt tapasztaltam.Könnyű szülést kívánok!
2008. szept. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!