Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Várhatóan február közepén...

Várhatóan február közepén szültök a Kenézyben?

Figyelt kérdés
Szívesen megismerkednék sorstársakkal
2010. jan. 24. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi február 2-re vagyunk kiírva.az nem a közepe ugyan:-)

Mi újság Veletek?

Hogy Vagytok?

Ki a dokid?

2010. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én február 21-re vagyok kiírva de gondolom hamarabb szülök,mint az első gyermekemnél(remélem).Az az igazság,hogy mostmár várom.Székely Péter 2-nél szülök.
2010. jan. 24. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaz én már 3 hónapja szültem, de azért irok,hogyha lenne kérdésed Dr.Székely Péterrel kapcsolatban, akkor szivesen válaszolok,mert én is nála szültem! :)))
2010. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Milyen tapasztalataid voltak Vele kapcsolatban a szülésnél?Ja,és fogalmam sincs mennyit adjak neki.A másik meg az, hogy terhesgondozásra is hozzá járok,nagyon korrekt embernek tartom,de egyfolytában attól rettegek,mi van,ha akkor indul meg a szülés amikor Ő rendel és nem tud jönni időben
2010. jan. 24. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Én imádom ezt az orvost!Végig olyan aranyos volt a terhesgondozás alatt is!Nekem azt mondta,hogyha megindul a szülés,akkor hivjam és indul a rendelésről is.De erre nálam nem volt szükség,mert október 23.-án indult meg,úgyhogy elég kellemetlen volt ünnepnapon felhivni reggel 7-kor :),de természetesen bejött és levezette a szülést.Szülés után pedig mindennap megnézett az osztályon, hogy hogy érzem magam.Nagyon jól esett!:)

Mi 70-et adtunk neki, de volt ott más is aki nála szült,ő pedig 40-et.Én szülés előtt kérdeztem tőle. hogy mennyivel fogunk tartozni, és ő azt mondta hogy "amennyit mi gondolunk, de ha nem adunk az sem baj, csak legyek vele megelégedve".

2010. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nagyon meglepődtem, hogy SZ.P.2-ről ilyen jókat írtatok.Nekem ő volt az OTI-ban a körzeti orvosom, és a nemtörődömségének köszönhetően majdnem baj lett.Hiába mondtam neki, hogy nagyon vizesedek, nem foglalkozott vele, azt mondta majd elmúlik.A háziorvosomhoz mentem el, mert SZ.P.2 nem foglalkozott a problémámmal, mire ő beutalt a Klinikára toxémia gyanuval.Bent is tartottak, egy hónapig voltam bent szülés előtt.Szóval én gyűlölöm Sz.P2-t.

2010. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Első Vagyok.

Az Én orvosom Dr Szilvási,nagyon jókat hallottam róla.Velem nagyon rendes volt eddig,és gondolom ezután is az lesz.Dr Székelyt nem ismerem,úgyhogy nem tudok róla nyilatkozni.

2010. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért. Utolsónak. Én is Szilvásinál szültem, s nála rendesebb, figyelmesebb orvossal még nem találkoztam.Csak jót tudok róla mondani. :)
2010. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi utolsó!

Bízom benne Én is.

Utolsó előtti.

2010. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!