Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor fogok lefogyni?

Mikor fogok lefogyni?

Figyelt kérdés
Rögtön szülés után tök jól néztem ki. Már eltelt 10 hónap és csak gömbölyödöm. annyira gyűlölöm már magam. ha már nem szoptatok tényleg lemennek a kilók?
2010. júl. 9. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én spec szoptatás alatt fogytam 2 kilót, az abbahagyásakor pedig pár hét alatt híztam 5-öt :(
2010. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szoptatás alatt nekem is sikerült felszednem plusz 4 kg-t a már meglévő 11-re. 4 hónapja diétázom és lement már 13 kg. még vagy 4-et szeretnék de ez a legkeservesebb. ha abbahagyod a szoptatást és diétázol neked is le fog menni. nem kell enni szénhidrátot, édességet, cukrot, húst krumplival és rizzsel.nagyjából ennyi a titka. nem jó a gyors fogyás mert akkor többet szedsz vissza
2010. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen voltam én is. Szülés után lement 19 kiló, majd visszajött 7, ami nem mozdult sehová. Jártam aerobicra, próbáltam kevesebbet enni, minden házi praktikát kipróbáltam amit szoptatás alatt jónak gondoltam. Aztán a kisfiam 9 hónapos korában elkezdtem a Norbis diétát, ahol ehetsz mindent, csak időben kell jól elosztani, és 6 hét alatt lement 7 kiló, szoptatás mellett. Egyszer sem voltam éhes, semmiről nem kellett lemondanom. És a hab a tortán, hogy nem jött meg a menzeszem - gondoltam biztosan a fogyás miatt. De nem erről van szó, hanem jön a kistesó. Én nem hagyom abba a diétát. Nekem bejött.
2010. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!