Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az Alli fogyasztó tablettával,...

Az Alli fogyasztó tablettával, ha napi 2 db-ot szedek. Mennyi idő alatt fogok lefogyni? Mennyi idő alatt fog látszódni, hogy hatna?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanolyan kamu, mint a többi fogyitabletta! Azt ígéri, hogy HA DIÉTÁZOL, sportolsz, akkor többet fogysz, mint Alli nélkül... Elvileg megköti a zsírokat és nem engedi lerakódni. Ami két okból hülyeség. Egyrészt ha diétázik az ember, eleve kerüli a zsiradékot. Másrészt meg szükség van valamennyi zsiradékra (pl. vannak zsírban oldódó vitaminok, amik másképp nem hasznosulnak)


Szerintem pénzkidobás.

2010. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak úgy szeded, akkor semmi eredménye nem lesz. Ha diétázol mellette, akkor talán egy kicsit rásegít elvileg. (Bár én nem nagyon hiszek ebben, ha amúgy is kell mellette diétázni, akkor tök felesleges. Ha jó a diétád, amúgy is lefogysz, nem kellenek ezek a drága szerek. Az árából inkább már akkor vegyél magadnak valamit. :) )
2010. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ajánlom. én próbából vettem egy dobozzal és ahogy írja, csak akkor vettem be, ha volt valamennyi zsiradék az ételben. ez általában valóban 2 tablettára jön ki egy nap. nem akarok nagyon gusztustalan lenni, de sajnos muszáj lesz, mert ezt nem kívánom senkinek. szóval, tulajdonképpen zsír és olaj jön ki (sokszor futhatsz, hogy adérj), nagyon kellemetlen, ráadásul csordogál ellenőrizetlenül. tehát tulképp mászkálhatsz állandóan eü. betéttel, ha ezt eddig nem tetted. nekem 2 hét után még az aranyerem is kijött, így a maradékot odadtam érdeklődő családtagjaimnak, akiknek ugyanezt elmondtam, de mégis ki akarták próbálni. ugyanez az "élményük" volt, az öcsém nem örült túlzottan, hogy mostantól betéttel kéne mászkálnia. elég gyorsan abbahagyták, ja és amúgy nem számított semmit, igaz rövid ideig szedtük.
2010. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszoló szerintem igen meggyőző volt! :)))
2010. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek az ellenpélda ,egyáltalán nem hajt meg eddig 5 napja szedem hármasával és 2x volt picit sürgősebb ,amúgy semmi !!!
2010. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem a fogyás agyban kezdődik. Ha eldöntöd mi a célod és azt komolyan veszed, akkor le fogsz fogyni. Józan paraszti ész, más nem kell. A bevitt kalória legyen kevesebb, mint az elhasznált. Sok nyers zöldség, gyümölcs, folyadék, testmozgás. A szerek a gyógyszergyártó cégeknek jók, neked nem. A fogyókúrás módszerek közül meg kell találnod, ami neked jó. Egyél mindent amit eddig, csak szedj kisebb adagokat. Tarts heti 1 krumpli, alma vagy barnarizs napot. Kitűnően méregtelenít és ha maroknyi adagokat eszel kb. 3 óránként, nem halsz éhen. A hét többi napján egyél úgy, mint mint máskor. Aki bírja a 90 napos szétválasztót, hihetetlen eredményeket tud elérni. Láttam, nem akartam elhinni. A szerek csak a lelkiismeret megnyugatására kellenek. Az árából menj el inkább comb-fenék-has masszázsra, vagy infraszaunába. Az eredmény kellemesebb és kézzelfoghatóbb!
2010. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szia! én is megvettem az Allit és ugyanaz volt a tapasztalatom mint annak aki korábban részletesen leírta hogyan is működik. Tényleg így van, napi 2 bogyó és rohanás stb stb mind igaz. Még csak 1 hete szedem, nem tudom ér e valamit, de ha borzasztóan nem is fogyaszt de legalább nem élénkítőszer és nem az idegrendszerre hat!!! Szerintem ahhoz jó h valaki komolyan nekikezdjen egy fogyókúrának és adjon egy kis segítséget a kezdetben.

Mindenképp kitartok a szedése mellett és még komolyabban fogyok figyelni a táplálkozásomra és a még több mozgásra. Ismétlem, nagy előnye h korrektül nem csodát ígér, csak segítséget és még a megfizethető árkategóriában.

üdv.a.

2010. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én sem ajánlom senkinek. Én még csak 1 hete szedem de nagyon megy a hasam és az állaga olajos, sárgás színű. Azt hittem elkaptam valami hasmenéses vírust de nem. Nem is fogom többet enni.
2013. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!