Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cumitól elfelejtheti hogyan...

Cumitól elfelejtheti hogyan kell szopizni?

Figyelt kérdés

Néha kap cumit, de csak nagyon ritkán ha olyan helyen vagyunk és nyafizik. Nem is nagyon kell neki általában. Az utóbbi pár napban viszont többet volt a szájában. S ma azt vettem észre hogy 3óra cumizás után mintha nem tudná hogyan szívja a bimbóvédőt, amit születésétől használunk. Teljesen bele hergeli magát és csak sír. Még a tej is hiába folyik a szájába. Viszont keresi nagyon.

6hetes kislány anyukája


2008. nov. 11. 23:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igaza van az utolsónak. Azért csak "félig hasznos" a válaszod mert nem az volt a kérdésem. S azt is írtam hogy nagyon ritkán kap cumit. Én sem szeretem és neki sem nagyon kell.

De ha ennyire bántott akkor bocsi.

2008. nov. 13. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!