Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miota szoptatok egyre többször...

Miota szoptatok egyre többször kivánom az édességet pedig elötte nem voltam oda érte, mitöl lehet ez? Mit tehetek ellene, mert fogyni szeretnék (persze nem fogyokurázom csak az édességet szretném mellözni) de akkor mit tegyek ha az édességet kivánom?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom, mitől lehet, de én is így vagyok ezzel. Megőrülök a csokiért. Talán most bepótolom az elmaradt éveket. :)

Ha megtalálod a megoldást ellene, kérlek szólj nekem is!

2008. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtat hogy nem vagyok egyedül de sajnos ugy látom más is ilyen tanácstalan mint én.Tényleg jo lenne ha valakinek lenne egy jo modszere a problémánkra.
2008. okt. 29. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ezzel én is így vagyok. Én úgy oldottam meg, hogy délig eszem egy szelet csokit, vagy táblásból egy pár kockát, de délután ha rámjön az édesség utáni vágy reszelt almát eszem egy kis fahéjjal megszórva.

Üdv, 3 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam,nem tudtam megállni és szépen feljött majd 10 kg+:(
2008. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
na én detto, csak én már a férjemnek írom össze, mit vegyen, és messziről elkerülöm a boltot. Így is besikerül a tiltott ˝gyümölcs˝.... Már kész katasztrófa volt, hogy csak nőtt a hasam a szülés után a sok csokitól..és miután megláttam egy barátnőmet, aki a nádszálból lett 3szor akkora a csokitól, hát még az akaraterő is duplára kerekedett és azóta is a csokiról csak ő jut eszembe, így nagy ritkán eszem, de már elmúlt a nagyon kívánom időszak mindezek által... Sok sikert és boldogságot!
2008. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Detto ugyanígy,talán annyi hogy én most megpróbálom elhagyni a cerazettét,amit eddig szedtem,mert sokak szerint attól is lehet ez.
2008. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

És én már attól féltem, hogy cukorbeteg lettem.

Nekem az vált be, hogy egyáltalán nem tartok itthon édességet, így sokkal kisebb a kísértés. A boltba a férjemet küldöm vásárolni

2008. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
:D:D:D:D:D tök jó!a szemét csoki,éénis imádom!
2008. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!