Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan lehet rajonni, hogy...

Honnan lehet rajonni, hogy mitol fajhat a baba hasa, hiszen annyi mindent megeszik egy ember egy nap alatt?

Figyelt kérdés
Es miert van az, hogy a szoptatos fuzetekben, meg a szaklapokban azt irja, hogy elmeletileg mindent lehet enni csak mertekkel, es megis az emberek azt mondjak, hogy ettol meg attol fajhat a baba hasa?
2008. okt. 19. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert általában azok a termékek okoznak hasfájást amit mondanak,mert azok puffasztó hatásúak, akár még felnőttnél is, de nem minden baba érzékeny rájuk,ezért írják a szaklapok amit írnak.
2008. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem is a babó nagyon hasfájós volt,mindig megnéztem mit eszek,vigyáztam mindenre.1 hónapos lehetett a kisleányom mikkor megáltunk ebédelni és káposztalevest ettem.Teljessen elfelejtettem hogy én azt nem ehetem meg olyan jól esett.Eltelt 1-2 óra utánna a párom elkezte hogy te megmerted enni a kápsztát,főleg hogy jó fűszeres is volt,éjjel akkor babázhatunk.Vártam az éjjeli hasfájást,és azon a napon áttaludta az egész éjjelt.Szépen elkeztem enni más fűszeres ételeket is.Azóta mindent eszek,iszok és semmi baja nincs a kicsinek.Szerintem az sem jó ha mindent megvonsz magadtól,szépen bekell mást is vezetni az étrendbe és akkor nem lessz hasfájos,minden nap kicsivel többet enni.
2008. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!