Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kismama lettem de napi 2* még...

Kismama lettem de napi 2* még szoptatok. Maradhat vagy szoktassam le?

Figyelt kérdés

Déli és esti elalvashoz kell neki. Iszik is belőle tehát szivja rendesen nem csak cumi. Kb 5-10 percet van mellen egy alkalommal.

Nemrég kiderült h babát várok. Nőgyógyász szerint sürgősen szoktassam le. El is kezdtem de kitartó,sír. Képes inkább nem aludni. Már megfordult a fejembe h hagyjam rá és majd leszokik vagy pedig valóban erőltetni kéne az elvalasztast? Néhány szopi alkalmával van h fajdogal a méhem. Nem vészes de aggasztó. Mgot szedek termeszetesen.


2017. aug. 13. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha erős méhösszehúzódások előfordulnak, akkor el kell választani. Ha minden rendben, akkor szopizzon, félidőben általában elmegy a tej, majd akkor leszokik róla.
2017. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan szoptathatsz ha nem görcsölsz. Van aki nagyobb éz kisebb gyerekét tandem szoptatja.
2017. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Én szoptattam és semmi baj nem lett. Csak szülés előtt okoz összehúzódást.
2017. aug. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha vérzel, vagy görcsöl a hasad, akkor le kell szoktatni, de amúgy lehet.

Az orvos most vagy azért mondta, hogy szoktasd le, mert néha fáj a méhed, vagy azért, mert ezer éve tanult utoljára a szoptatásról és azóta nem tájékozódott a témában.

(Keress rá arra, hogy "IBCLC". Ők tkp. végzettséggel rendelkező szoptatási tanácsadók. Van egy oldal, ahol fent vannak, melléjük van írva, hogy ki orvos. Egyiküket hívd fel, és beszélj vele.)

2017. aug. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz!
2017. aug. 17. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!