Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » IR-es vagyok és szoptatok,...

IR-es vagyok és szoptatok, eddig nem tartottam a diétámat, de híztam 10 kilót, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

a terhességem alatt szedtem a merckformint,és 160-as diétán voltam.Szülés után lefeleztem a gyógyszert,és nem diétáztam,4 hónapos a babám.

egy hete megint szedem a bogyómat rendes adagban,és kb 220 gr ch-t eszem de azt vette észre,hogy a babám azóta alig kakil valamit.Nem éhes,jóllakik,de nem tudom,hogy nem romlott-e a tejem tápértéke.

eddig naponta 2-3 kakija volt,most meg kb 1 kis semmiség.

Szerintetek?


2017. jún. 21. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Saját magadnak variálod a gyógyszered, vagy orvosi javaslat alapján? Nagyon nem jó ezzel játszani. Az anyatej minősége, tápértéke nem romlik, legfeljebb a mennyisége változhat (nincs olyan, hogy túl erős, vagy túl vizes az anyatej). Ha csökken, azt úgyis észreveszed, mert a pici jelezni fogja, hogy éhes. A ritkább széklet nem probléma az anyatejes csecsemő esetében. Az én kisfiam kb. három hónapos korától 9 naponta kakilt egyszer (nem volt nyűgös, nem volt hasfájós, szépen gyarapodott, nem jelentett problémát, az orvos sem aggódott emiatt, mondta, hogy előfordul az anyatejes babáknál, pedig előtte neki is jóval gyakrabban volt széklete).
2017. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

most magamnak variáltam meg,eddig orvos variált,már a teherbe esés sem ment könnyen,3 lombikom volt,és a terhesség alatt is a doki állította be a gyógyszert.

amióta szültem,azóta önállósítottam magam.

azt mondod,hogy nincs köze a gyógyszeradag visszaemelésének a kakihoz?

te szedted szoptatás alatt?

2017. jún. 21. 23:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!