Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az idegeskedés elvitte a...

Az idegeskedés elvitte a tejemet, vissza lehet hozni még?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

első gyermekem kb teljesen tápszeres volt, hiába gyötörtem, 30-40 ml jött le max a szoptatásom "fénykorában", amikor az igény meg már 160 ml volt és az is csak pár napig tartott, szóval mondhatni 0 tejem volt...

Második babámnál sikerült megindítani, örültem is nagyon, aztán 6 hetesen bejött valami, ami miatt rettenet ideges voltam pár napig és ennek az idegnek sajnos a tejem látta kárát...

Hiába iszom a karamalzt, meg urticat szedek, (ezek együttesen indították meg) 60-70 ml-re lecsökkent, amikor már 150 lenne az igény...

Volt valaki hasonló helyzetben, hogy az idegeskedés vitte el a tejet, majd vissza tudta hozni?

Valami ötlet, csodabogyó, praktika?

Vagy veszett fesze nyele, ha két hét alatt nem sikerült visszahozni? (természetesen így már 2 hete tápszert is iszik a fiam, mert 60 ml semmire nem elég egy 5,5 kg-os babának).


Köszönöm a tippeket.



2017. jún. 7. 16:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Ma rendeltem szénamag kapszulát, mert csak tea formájában tudtam venni, csinálom ezt a szaporító fejést, és a te hozzászólásod ösztönöz,hogy nem lehetetlen,bár a fejés során lejött tej mennyisége elkeserítő, de bízom...

Köszönöm a segítséget!

2017. jún. 8. 17:44
 12/14 anonim ***** válasza:

Oh, az elkeserito volt nekem is 10-20 ml! A kettobol osszesen!

Arra figyelj, hogy max 20 percig fejjel, ha nem jon, ne eroltesd tobb ideig. Sok sikert!

2017. jún. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megírom hova alakult a dolog!
2017. jún. 9. 09:50
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvasná, ígértem, hogy jelzem hova alakult a dolog. A kicsikém hamarosan fél éves, és most jött el az, hogy lassan elmegy a tejem, de majd 5 hónapos koráig 90%-ban sikerült anyatejjel táplálnom. Tudom, hogy ez nem nagy valami, de én ennek is nagyon örülök, azt gondolom, megtettem mindent, ami tőlem telt. Köszönöm az építő hozzászólasokat.
2017. szept. 25. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!