Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Össze lehet önteni, két...

Össze lehet önteni, két különböző időpontban, de egy nap lefejt tejet?

Figyelt kérdés
Mindig iszik belőle, tehát egy kicsit meg kell melegíteni, de marad az alján 10-20ml. Összeönthetem?
2010. máj. 15. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én amiket fejtem összeöntöttem és a nap végén betettem a mélyhűtőbe, de azt, amit már melegítettem nem mertem odaadni még egyszer.
2010. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egybe gyűjtögetem az egy nap lefejt tejcsit, utána rakom be a fagyóba, de amit egyszer már melegítettem, azt nem önteném a többihez... /nem is tudom, melegíteném-e újra?, én még csak gyűjtögetek, mert szopizik a babám, tudom, minden csepp anyatej aranyat ér, nem szívesen önti ki az ember, de inkább,mint hogy baja legyen a babának tőle/
2010. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Csak legyen mindkét tej lehűtve.
2010. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, össze.


Én is összeöntöm. Nem lesz semmi baja. Anyatejleadó vagyok, kétnaponta jönnek a tejért, azaz 48 óráig egyfolytában öntöm össze a tejet és tárolom a hűtőben.

2010. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!