Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem ebben a hónapban 3...

Nekem ebben a hónapban 3 tüszőm volt uh-n. Ebből mind a három különböző időpontban repedt meg uh-n látta a doki, akkor mikor kell megjöjjön? Az utolsó repedés múlthéten hétfőn volt.

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 30. napon és nincs semmi tünetem, tegnap reggel csináltam tesztet de az negatív lett:-(
2009. nov. 30. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Háááát lehet az utolsó tüszőt termékenyítette meg Apácska, így múlt hétfőhőz 14nap. Örülj neki hogy nem jött meg!!! Addig csak bizakodj!!! Én tegnapra nem vártam, este teszteltem és negatív. Tudom rossz időben, de amíg nem jön meg én is reménykedek! De neked azt tudom mondani 3 tüszőből egy csak sikerült!!! Egy ismerősömnek a mensi elmaradása után egy héttel lett csak pozi a tesztje!!! Mindenkinél más!
2009. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

aranyos vagy köszönöm, de reménykedem hogy még korai volt nekem is a teszt és késői beágyazódás van a dologban!

Ti mióta próbálkoztok?

2009. nov. 30. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónapja. Ti??? Van valami tüneted, érzésed??? Drukk!!!
2009. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az hogy semmi tünetem nincs, eddig mindig már görcsöltem előtte, meg ilyenek, most semmi külös, a mai nap reggelig:-(ma reggel egy világos barnás-rózsaszínes folt volt, szerinted azt jelenti hogy megjön?mit gondolsz?
2009. dec. 1. 10:10
 5/5 A kérdező kommentje:
mi 6 hónapja próbálkozunk
2009. dec. 1. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!