Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, ha fogy a tejem?...

Mit tegyek, ha fogy a tejem? Melyik megoldást választanád?

Figyelt kérdés

9 hetes a kislányom, és kevés a tejem. 2 ciciből tud enni 50 grammot, a 120 helyett...

Mindenki mást tanácsol.

Van egy olyan verzió, hogy 3 óránként keltsem, szoptassam, mérjem és pótoljam tápszerrel.

Van egy olyan verzió, hogy egyik etetés cici legyen, a másik tápszer.

Van olyan verzió is, hogy 2 óránként etessem csak egy ciciből...

A laktoherbet nem tudom inni, fáj tőle a pici hasa.

Most szedem a homeos bogyót, iszok eleget, eszek, és minden cici után fejek.

Melyik megoldás lehet a humánusabb, jobb, annak érdekében, hogy megint hamar elég legyen a tejem és a kicsi se éhezzen? Mit tanácsoltok?


2010. máj. 11. 19:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Testsúlykilógrammonként 150 gr, a lányom 5 kg, tehát az napi 750 gr, amit el kell osztani annyival, ahányszor eszik. Ha 6*, eszik, akkor az 125 gramm, ha 5*, akkor 150 gr...

Ma csak cicit adtam neki óránként, de a 10 órásnál már csak 10 grot evett, és kérte... adtam neki tápot, bár lehet ki kellett volna tartani... fejni nem tudok:-((

De még nem adtam fel!!

2010. máj. 12. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!