Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan apasszam el a tejemet?

Hogyan apasszam el a tejemet?

Figyelt kérdés
Az 1 hónapos babám nem szopizik és én már unom fejni. Később meg még többet fog enni és így hogy nem szopizik biztos kevés is lesz ha csak fejem.
2010. máj. 1. 20:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%
Először csak szopizott, aztán egyáltalán nem volt hajlandó, úgyhogy két és fél hónapos koráig fejtem, és cumisüvegből, meg szoptaníttal kapta. Minden evés előtt-után cicire tettem, és kínlódtunk, hogy újra szopizzon. Végül lassan visszaállt a szopira, és kb. 5 hónapos kora óta nem fejek (ekkor mertem elhagyni, hátha beüt valami gikszer), 3 hónapos kora óta meg nem kap cumisüveget, csak cicit. Most 10 hónapos, és még kétszer szopizik egy nap. Hátha neked is ráérezne az ízére:) Második:)
2010. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!