Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan apasszam el a tejemet?

Hogyan apasszam el a tejemet?

Figyelt kérdés
Egy éves a kislányom és nem akar már jó pár napja szopizni, inkább kakaót vagy tejet iszik helyette!Hogyan kell csinálnom, hogy elapadjon és netán ne gyulladjon be?
2009. júl. 29. 06:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem segített egy lázas betegség ebben, de akkor is volt még. ÉS úgy csináltam, hogy csak épp annyit fejtem ki, amennyitől feszült a mellem. Állítólag így kell! Vagy hideg vízzel locsolod őket.
2009. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem már csak reggel és este szopott. Majd mikor el akartam apasztani úgy csinltam, hogy 3 napig csak este fejtem, de csak egy keveset épphogy. Majd nem fejtem utánna és szépen elapadt, nem lett csomós és nem is fájt egyáltalán. Pedig azt hittem nehezebben fog elapadni, de könnyen ment.
2009. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!