Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan apasszam el a tejemet?

Hogyan apasszam el a tejemet?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok,hipofízis adenomával. Ez a betegség termeli a tejemet,és most pont gyógyszer nélkül vagyok,és elöntött. De nem is akárhogyan. Annyira kellemetlen,hogy ömlik belőlem a tej,és akármit teszek be,foltosak a blúzaim. Orvoshoz csak februárra kaptam időpontot,addig mit igyak,vagy mivel borogassam,hogy elapadjon? A szoptatós kismamák hogy szokták elapasztani a tejüket,ha már nem kell? Bocsánat,hogy tudatlan vagyok,de még nem volt gyerekem. Köszönöm előre is.
2010. jan. 2. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami homeopátiás szerrel próbálkozhatnál. A patikában tudnak konkrét tanácsot adni.
2010. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak ilyet még nem is hallottam próbáld hideg vizes ruhával borogatni.
2010. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni. A te eseted más, mint a kismamáké.

Az én véleményem, hogy ne várj februárig, keress fel nőgyógyászt/endokrinológust/ideggyógyászt, aki ír fel gyógyszert.

2010. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a gyerekvállalás részben ird ki a kérdésed, ott biztos sok a kismama
2010. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban vagy???
2010. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!