Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől van, hogy szinte már...

Mitől van, hogy szinte már nincs is tejem a bal cicimben, amikor lefejem, szinte semmi, max.10g, de a pólómon viszont látszik, hogy folydogál időnként?

Figyelt kérdés
A másikban sincs sokkal több, de ezt a picit is oda akarom adni a babámnak, sajnos ő már nem akar szopizni.
2010. ápr. 25. 06:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 60ml tej van a cicimben, de szopi után 3 órával már majd szét akar durrani és tiszta tej a polóm, csöpög a tej a cicimből. De 60ml-nél több nem jön ki belőle, már úgy értem a kettőből. Ennyi volt szülés után is és most 3 hónap elteltével is ennyi. Gondolom ez adottság hogy kinek mennyi a teje.
2010. ápr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem volt 90-100g is, csak azt nem értem, hogy miért folydogál, ha nincs is benne. Most is lefejtem kb. 1 órája és most is olyan lett a pólom, ahogy a kisfiam fogtam. Régen csak akkor volt ilyen, ha annyira tele volt. Még csak 3 hós a babám egyébként.
2010. ápr. 25. 08:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a tejleadáshoz kell a tejleadó reflex, gondolom ezt az agy irányítja. És az agyad van olyan okos, ügyes, hogy megkülönböztesse a fiadat a mellszívótól. És amikor a fiadat fogod beindul ez a reflex, amikor a mellszívóval próbálkozol akkor nem. Ilyen egyszerű.
2010. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nincs benne tejcsi, akkor minek?
2010. ápr. 26. 01:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!