Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyik cicimben rengeteg a...

Egyik cicimben rengeteg a tejcsi, a másikban alig van. Mit tudok tenni ez ellen? Volt így valakinek, beállt utána? 1 hetes kisfiú anyukája.

Figyelt kérdés
A kórházban nagyon begyulladtak,az egyikről lement teljesen a másikról még nem/ebből eszik keveset/Ott mindig rátápláltak,most én is ezt teszem.Remélem változni fog,de ha mégsem hogyan tovább?
2011. febr. 1. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem úgy is maradt,akármit csináltam,de szerencsére elég neki az egyik cici.
2011. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem segít, ha kiszívod mindig mellszívóval? Meg persze kicsi gyengéd borogatás, és sűrűn kínálni, mindig azt először! MINDIG.
2011. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez, a jobb mellemben volt 70, akkor a balban 10.

Egy ideig adtam pótlást, aztán elkezdtem két mellből szoptatni. Négy napig tartott, amíg átállt a szervezetem, és így megtermelte amit kellett - igaz ebben a 4 napban másfél óránként etettem (bár éjjel két alkalom is elég volt).

Utána viszont mindig a ballal kezdtünk, azt kiszívta teljesen, és mindig a jobb volt a második, hátha az első mohósággal jobban serkenti a balt. Ez nem jött be, a balban továbbra is minimális volt, viszont így is elég volt, 14 hónapos koráig szopizott, aztán elválasztotta magát:)

Ahogy letelt a 4 nap, pótlás sem kellett, és onnantól sosem, bár én mindig fejtem este, hátha később kell:)

Ennek eredményeként másfél hónapig mindent anyatejjel készítettem el:D

Szóval kitartás, átáll a másik cicid arra, hogy egyedül is jóltartsa a babádat!

2011. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,kicsit megnyugodtam.Ma tudtam már belőle 20-at fejni szopi után és nagyon örültem neki.Eddig csak max 10 körül volt benne míg a máikban 80.Péntek óta borogatom,kenem.Mintha már kicsit puhulna fel,nem lenne annyira gyulladt.

Ha mégsem jönne rendbe akkor megpróbálom az általatok leírtakat.

2011. febr. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!