Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért folydogál a tejcsi a...

Miért folydogál a tejcsi a szájából szopizás közben?

Figyelt kérdés
Éppen szokunk le a bimbóvédőről, és szerintem jól kapja be a mellem, mert jön neki, nekem nem fáj kimondottan és látszik hogy ahogy bekapja.Mégis mikor nagyon szívja és bőven jön, akkor valahogy kifolyik valamennyi...ez miért van?akkor még sem jó, ahogy bekapja?vagy mivel kisebb a cicim mint amilyen volt bimbóvédővel, picit nehezebb így neki?
2011. jan. 20. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 2 hete szoktunk le a védőről és eleinte nálunk is ez volt, de már "elmúlt". Szerintem a védővel másképp szívnak és talán nem zárnak még rá tökéletesen ilyenkor.
2011. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is kifolyt pedig mi sosem használtunk védőt. Szerintem túl sok tej ment a szájába, és nem tudott egyszerre annyit lenyelni, vagyis úgy zárni a száját, hogy le tudja nyelni. Sajnos túl gyorsan folyt a tejem, lehet nálad is közrejátszik ez is. Mag biztos is, hogy máshogy kell szopni a védővel, kell az idő mire átáll a baba.
2011. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is előfordul, amikor túl erős sugárban folyik a szájába a tej, sokszor félre is nyel. a lényeg, hogy olyan pózban tartsd, hogy ki tudja folyatni a fölösleget, hogy ne legyen számára ijesztő, hogy majd bele fullad a sok tejbe.
2011. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy szoptatni, hogy egy kicsit hátradőlsz, párnákkal megtámasztva, a babád pedig a hasadon fekszik. Ilyenkor a tej a gravitáció ellenében nem tud olyan gyorsan folyni.
2011. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én is valami ilyesmire gondoltam.És a tanácsot is köszi, kipróbálom:)
2011. jan. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!