Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig lehet egy huzamba...

Mennyi ideig lehet egy huzamban szoptatós teát inni? Ha abbahagyom ismét csökken a tejem?

Figyelt kérdés
Mondjuk csak a héten kezdtem inni, de nem igazán vettem még észre hogy hat... Két hetes kúrát javasol a leírás. Mecsek teát iszok.
2015. dec. 26. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szülés után kezdtem el inni és elválasztáskor hagytam abba, tehát 1 évig kizárólag azt ittam.Tejeltem mint a Riska :-)
2015. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az en babam hasfajos lett tole.
2015. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Probalj mast ha nem hat.

En az elso 6 hetben ittam, azota megindult a tejem, jobb is, mert mar undorodtam tole, napi 2 litert ittam, speci keverek a gyogynovenyboltos allitotta ossze.

Azota gorogszenamagot szedek napi 9 kapszulat 6 honapja.

2015. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom parasztvakítás az egész.Én speciel két fajtát vettem ,mindkettöre az volt írva hogy nap 3-5 liter.Végül én nem tudtam meginni mert nagyon nem bírtam az ízét ,de ha csak sima vízböl iszol ekkora mennyiséget ,akkor is ugyan úgy sok tejed lesz.Szóval nyugodtan abbahagyhatod ,igyál sok vizet és ugyan úgy meg lesz az eredménye.
2015. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi aa válaszokat. Akkor jo hír hogy lehet inni bármeddig, rossz, hogy nem biztos hogy használ és még a baba hasa is fájhat töle... Vizet eddig is 4 litert ittam, nagyon figyelek rá, hogy meglegyen, ennek ellenére esett vissza a termelés - 70 helyett 30-40 kezdett enni a baba és egyértelmüen éhes volt még utána. Ezért most egy olyan másfél hete kiegészitjük tápszerrel is, de minden alkalommal elöször ciciből kinálom. Van hogy kettöböl 70-90 eszik, de olyan is hogy csak 50, nap közben is. Meg tudom, hogy a tápszer is gázosít, de inkább a teázás óta mennek nagyon a szelek, evés közben is ficereg töle szegénykém (plusz mellette nagyon mohon eszik, illetve kap rá a cicire), így nem is mindig tud koncentrálni -igaz ez korábban is jellemzö volt... Viszont ezek a teák mind hasonlo elemekből vannak leverve, nem? Akkor az is zavarja majd a hasát elvileg? Vagy miért lehet jobb az egyik mint a másik? Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy nem tudok elég tejet adni a kicsimnek, mi lesz így vele? Olyan keservesen tud sírni...
2015. dec. 27. 14:22
 6/7 A kérdező kommentje:
*keverve (leverve helyett)
2015. dec. 27. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a maláta vagy a cikória kávét!
2015. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!