Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mennyi a napi...

Szoptatás alatt mennyi a napi kalóriaszükséglet az anyukának, ha fogyni is szeretnénk, de azt sem akarjuk, hogy elapadjon a tejünk?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyél rendesen, akkor fogsz tudni szoptatni, és akkor szép lassan elfogynak rólad a kilók. én a szülés óta fogytam több, mint 13 kilót, pedig én csokit zabálok egyfolytában. nem sportolok, csak sétálni járok a kölökkel. most múlt 6 hónapos.
2010. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, azt elfelejtettem, hogy alapvetően hízásra hajlamos vagyok...
2010. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csupán 320-340 kalóriával több, mint egy nem szoptató, ugyanennyi idős nőé. [link] Ahhoz, hogy szoptatni tudj, elegendő legyen a tejed, nem kell túlenni magadat, simán lehet olyan diétát tartani, ami mellett még megfelelő mennyiségű és tápértékű lesz a tej. Ha kiegyensúlyozottan eszel, főleg zöldségek, gyümölcsök fehérjefélék teszik ki az étrend túlnyomó részét és a szénhidrátokat csökkented, akkor fogyhatsz úgy, hogy a tej nem sínyli meg :))
2010. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:)
2010. márc. 22. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!