Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vajon fog éjszaka is szopni a...

Vajon fog éjszaka is szopni a kisfiam?

Figyelt kérdés
1 hónapos a kisfiam. Nagyon megkínlódunk a szoptatással. Az elején besárgult, nem szopott, ezért pótlást adtam neki. Ezt úgy megszokta, hogy nem nagyon szopott, pedig nem cumisüvegből adtam neki. A védőnő tanácsolta, hogy ne adjak neki pótlást egyáltalán, de ha kell fél óránként tegyem mellre. Kb. 1 hét alatt "megjavult" így. De éjjel még mindig nem szopik. Már próbáltam, hogy nem adok neki éjjel sem pótlást, de akkor sem eszik. Viszont egész éjjel a cicin lóg, már én is beájultam, és úgy alszunk. Ezt már jól megszokta, de szopni nem akar változatlanul. 10 órán keresztül nem eszik, ha nem adok neki pótlást. (De felébred, hogy éhes.) Járt már így valaki? Mit tudnék vele csinálni?
2010. márc. 19. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ne hagyd a cicin lógni éjjel,inkább este adj neki pótlást,és ha éhes,akkor éjjel is.Ha nem szopik,akkor a cici nem pótolhatja a cumit.Éjszakára cici helyett cumit adj neki.
2010. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Konzultálj szoptatási tanácsadóval. Itt találod őket: wwww.szoptatasert.hu

www.lll.hu

www.ibclc.hu

2010. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:

Nem egészen értem.. Mit jelent az, hogy éjjel nem szopik, de a cicin lóg? Eszik és/vagy komfortszopik ilyenkor?

De isten ments, hogy cumit adj neki éjjelre, pláne, ha a korábbi pótlást se üvegből kapta!!! Azzal adnál egy jó nagy pofont az eddig elért teljesítményeteknek. (Egyébként a védőnődnek és nektek is egy szép nagy pirospont, ügyesek vagytok a visszaszokással. :)

2010. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, csak komfortszopizik. Elalszik a cicin. Ha leveszem róla felébred és sír. Viszont ha hagyom neki, reggelig úgy alszik, de nem szív belőle.

Már írtam a LLL-nek, de még nem válaszoltak. A védőnőm is egyébként végzett valami szoptatási tanácsadó tanfolyamot, de nem nagyon tudott mást mondani, mint azt, hogy ne adjak neki semmi mást, csak cicit.

2010. márc. 20. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!