Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti mit tennétek a helyemben,...

Tünde1989 kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben, elmennétek esküvőre?

Figyelt kérdés
Anyatejes a babám, most 6,5 hónapos túl vagyunk már egy nagy szopizási sztrájkon ami vagy 2 hónapig tartott nála, most úgy néz ki szépen elfogadja ismét.Viszont a hétvégén lagziba vagyunk hivatalosak egy másik városba.Este 5 kor kezdődik az egész így úgy döntöttünk, hogy a babát nem visszük magunkal hanem anyósommal marad itthon és üvegből tápszert fog kapni én pedig viszem a fejőgépet.Nagyon aggódommet cicin szokott elaludniMit tennétek, elmennétek a helyemben?Viszont olyan szívesen mennék mert fél éve nem voltam sehol baba nélkül, még párommal se.
2015. okt. 12. 12:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Két és fél hónapos volt a kisebbik fiam, amikor kb. 100 km-re mentünk lagziba, idén tavasszal.

Mi úgy oldottuk meg, hogy kértünk egy szobát a szüleimnek, ami mellettünk volt.

Megetettem, lefektettem a kicsit, ahogy szoktuk, és a bébiőrt átvittem a szüleim szobájába (ők csak a vacsorán voltak lent, addig én fent a kicsivel).

Aztán én visszamentem a lakodalomba a férjemhez és a nagyobbik fiamhoz.

Minden remekül sikerült, a kicsi jól bírta, a szüleimre sem róttam nagyobb terhet, és én is jól éreztem magam.

2015. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Hétvégéig 2-3 étkezésre való anyatejet le kellene tudnod fejni, én inkább azt hagynék otthon, amit cumisüvegből adna anyós. És addig 1-2 alkalommal anyós átmehetne hozzátok este, hogy el tudja-e altatni a babát. Nem úgy próbálnám ki élesben, hogy előtte sosem volt mással este...
2015. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
KLb 1 óra az út haza szóval ha gázvan akkor haza tudunk menni relatív gyorsan.Párom legjobb baratjáéknak lesz az esküvője és oda nem hivatalosak a nagyszülők ezért nem tudnak ők vigyázni rá.Fagyasztott tejem van, viszont múlkor kivettem a méjhűtőböl hogy elekeverjem neki főzelékbe és szörnyű ize volt...Nem tudom hogy mi lenne ha pl.3 kor kapna cicit mielőtt elmegyünk 6 kor meg nem tápszet kapna hanem valami gyümölcsöt és csak este nyolcok elalváshoz kapna tápszert.Igaz hogy nem adtam még neki uzsira kaját csak ebédre meg tízóraira, de akkor csak egy étkezés lenne tápszer éjfélre meg szeretnénk hazaérni.Anyósom sokszor elaltatta már csak pont este nem.De hozzánk fog átjönni hogy kicsi a megszokott helyén aludjon.
2015. okt. 12. 13:24
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

En elmennek, nem ujszulott mar!

Es ahogy valaki irta, ha ez az egy miatt leszokna a cicirol akkor amugy is leszokna, nem ezen fog mulni.


A sok zsiros haju osanya szerint ne menj... hat szerintem menj, kell a kikspcsolodas! Ha mas nem, adja kanalbol anyosod a tapszert.

2015. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%

11-es vagyok.

Kedves kérdező, az én szüleim sem voltak hivatalosak, a saját költségünkön voltak ott, és mint írtam, a buliban nem voltak, csak megvacsoráztak egy különteremben, és mentek is fel a szobájukba.

Én biztosan elmennék, a kisebbik fiam most épp 6,5 hónapos, kibírnánk mindketten egy estét, ha kicsit több sírás árán is.

2015. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem mennék el. Nem tudnám otthon hagyni, végig idegeskedném az estét. Főleg a ti esetetekben meggondolnám, ilyen előzményekkel. Tapasztalat, hogy anyatejes baba nem fogad el tápszert. Ennyi nehézség után én nem kockáztatnék.Olyan hamar eljön az 1 éves kor, használd ki amig ilyen picurral babázhatsz.
2015. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
9-es és 11-es válaszoló véleményét osztom. Kislányom 2 hónapos múlt, amikor lagziba mentünk egy másik városba. Saját költségre kivettünk egy 4 ágyas szobát, így a két kislányunkon kívül még anyósom is velünk aludt. Amikor már közeledett az etetési idő (vagy anyósom hívott), akkor én visszasétáltam a szállásra, ami kb. öt percre volt a lagzi helyszínéről, és megszoptattam a babát. A nagyobbik lányommal együtt 11 óráig voltunk az esküvőn, aztán leléptünk és a párom hajnalig tudott bulizni. Mindenki jól érezte magát (még anyós is, kicsit kimozdult és unokázott...).
2015. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!