Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti mit tennétek a helyemben,...

Tünde1989 kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben, elmennétek esküvőre?

Figyelt kérdés
Anyatejes a babám, most 6,5 hónapos túl vagyunk már egy nagy szopizási sztrájkon ami vagy 2 hónapig tartott nála, most úgy néz ki szépen elfogadja ismét.Viszont a hétvégén lagziba vagyunk hivatalosak egy másik városba.Este 5 kor kezdődik az egész így úgy döntöttünk, hogy a babát nem visszük magunkal hanem anyósommal marad itthon és üvegből tápszert fog kapni én pedig viszem a fejőgépet.Nagyon aggódommet cicin szokott elaludniMit tennétek, elmennétek a helyemben?Viszont olyan szívesen mennék mert fél éve nem voltam sehol baba nélkül, még párommal se.
2015. okt. 12. 12:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
attól félek, hogy ha üvegből kap tápszert vagy nefogadja el vagy pedig utánna majd nem akar szopizni.Szerintetek?Járt már valaki így?????
2015. okt. 12. 12:07
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha anyatejes, akkor miért tápszert akarsz adatni neki lefejt tej helyett?

Adja neki pohárból az anyósod!

2015. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
pohárból nem fogadja el, kiköpi már ezerszer próbáltam.Annyi tejet nem tudok előre fejni hogy az tudja adni neki.
2015. okt. 12. 12:14
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Én nem mennék. Azt írod, hogy most kezdi elfogadni a cicit, erre leveszed tőle. Az, hogy fél éve nem voltál sehol szerintem nem indokolja, hogy elvedd tőle.
2015. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Én elmennék. Ha egy estén múlik a további szoptatás, az megbukna máson. Hányszor kapna üvegből tápszert? Kétszer? Akár lehetne az egyik étkezés valami főzelék vagy tejpep, így csak egyszer enne üvegből, talán még nyugodtabb lennél. Én nem csinálnék ebből ilyen nagy ügyet, nem olyan kicsi már. A fiam ilyenkor uzsonnára már tejpepet kapott, vacsorára meg tápszert vagy főzeléket és tápszert. Egy vagy két etetésen nem bukik el a szoptatás, ha meg igen, akkor az elbukna amugyis.
2015. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
Én nem mennék. Max. akkor, ha pl. a tesóm esküvője, de gondolom nem ilyen közeli hozzátartozóról van szó.
2015. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%

És kapott már korábban üvegből tápszert?

És volt már anyósoddal egyedül a baba?

2015. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, máskor is kapott már üvegből mikor sztrájkolt, csak alváshoz nem kapott még soha.Kb 2 étkezés lenne, max 3.Van itthon habermann etetőm is abból is lehetne adni.Anyósomat nagyon ismeri mert sűrűn látja őt.Egyszer volt hogy 3 órára otthagytuk náluk a babát akkor nem volt vele gond, estére még nem volt egyedül vele.Nagyon tanácstalan vagyok....
2015. okt. 12. 12:49
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Milyen messze van az esküvő, haza tudtok menni ha esetleg gond van?

Szerintem menjetek, vagy az is lehet, hogy ha az esküvő helyszínén van szállás is, akkor anyósod ott lesz a picivel és ha gond van átmész hozzá elaltatni.

2015. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Tejet miért nem fagyasztod le? Ha mindennap csak egy kevés sikerül, azért szombatig összejöhet 2 etetésnyi.

Nekem se volt sok tejem, de amikor ilyen helyzetben voltam, így készültem.

Nem a tápszer ellen beszélek ezzel, hanem egyszerűen az íz miatt mondom. Könnyebben el fogja fogadni, ha ugyanaz jön mint a ciciből:) Illetve könnyebben vissza is fog térni a szopizásra, mert ugyanaz lesz az íz.

2015. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!