Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Eldugult tejcsatorna lenne?

Eldugult tejcsatorna lenne?

Figyelt kérdés
Az egyik mellbimbómon megjelent egy fehér pötty. (Olyan mintha egy mitesszer lenne.) Eddig csak kicsit érzékenyebb volt szopizás közben, de most már fáj a cicim is tőle, hátul a hónaljamnál szinte. Eldugult tejcsatorna lenne?
2015. ápr. 9. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, nekem ilyen volt, amikor eldugult. Ha szopás közben nem jön ki, akkor próbáld meg fejni, ha van fejőd.

én zuhanyzás közben megpróbálta kipiszkálni, olyan mint egy apró kis kavics. Ha kijött, spriccelt a tej rendesen, és megkönnyebbült a mellem.

Próbáld ki többféle pozicióban etetni a babát, hátha sikerül megszüntetnie a dugulást.

2015. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két dolog lehet vagy bleb,ez egy hártyaszerű elzáródás egyik kivezetőnyiláson,én ilyenkor fertőtlenitettem egy tűt,megszúrtam és már folyt is a tej,ki kell fejni ilyenkor a felgyűlt tejet (leiras alapján nálad ez lehet).A másika pedig tejkő,amit az első is irt,amikor bele van ékelődve a kivezetőnyilásba egy tejcsomószerűség,ilyenem is volt,ezt is tűvel piszkáltam ki.
2015. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megoldódott?
2015. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!