Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kisfiam 2 éves és még...

A kisfiam 2 éves és még mindig szopik. Hogyan tudnám őt erről "leszoktatni"?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem szoptatod, ha sír akkor sem.Már régen lekellett volna szoktatnod.
2010. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem miért kellett volna már leszoktatnia, ha eddig nem volt terhére??

az én lányom is szopott még 2 évesen.

Én amikor kérte elkezdtem vele játszani, mesélni figyelem elterelés képen, és pár nap után már nem kereste.Pedig addig napi 5x még szopott:))

2010. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha bújik, megy, kéri a cicit, tereld el a figyelmét, adj neki valami érdekeset, keressetek valami elfoglaltságot! Ne akard egyik napról a másikra teljesen elvenni tőle, csak fokozatosan csináld! Néhány napig ne kapjon mondjuk délelőtt, utána meg már délután se. Egyébként, szeretem azokat, akik leszólják azokat az anyukákat, akik nem választották el a gyereket néhány hónaposan...nem tudom, miért fáj egyeseknek, hogy a másik még szoptatja a másfél-két éves gyerekét....
2010. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Elözőnek,én sem értem,miért fáj valakinek,hogy valaki szoptatja tovább biztosan irigyek. :(


Én is homeopátiát javasolnám,az a legkíméletesebb módszer és a hideg vizes borogatás.


Kötözés/kevés víz szerintem meg egészséges...

De az csak az én véleményem.

2010. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

szia! nem vagyok irigy, mielőtt hallgatnál az előttem szólóra (ezt a baromságot, váááá :D)


viszont: tényleg réges-régen le kellett volna szoktatnod, és nem, nem normális, ha egy 2 éves gyerek szopik! akkor sem, ha most ez a divat!


namost hamár így alakult, annyit tehetsz, hogy nem szoptatod meg. kész. Te vagy a felnőtt, de döntesz ebben (is).

2010. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de honnan vetted, hogy nem normális, ha 2 évesen szopizik egy baba. Nekünk is pont ezt mondja az orvos! 2 éves koráig szoptassam!

S az anyuka pont elválasztani szeretné, nem 5 éves koráig szoptatni!

2010. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2010. febr. 2. 11:06
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
2 évesen napi 5-ször? Anyám...jó, hogy nem érettségiig.
2010. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Van hozzá valami közöd? te ne szoptass addig ha nem akarsz, a más magánügyébe nem kell beleszólni... Szerintem abba se szól bele senki, ki hányszor szeretkezik a párjával....
2010. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

12:00 vagyok újra. közben olvastam, hogy az is működhet, ha bekened citromlével (valaki meg azt írta ecettel, annak már a szagától is elmegy a kedve).


utánam következő: 2 éves az már nem "baba"...

2010. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!