Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudom eladni hivatalosa...

Hogyan tudom eladni hivatalosan az anyatejet? Vizsgálatok?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék hogy hogy működik az anyatej leadása.Milyen vizsgálatok kellenek hozzá?Még szülés előtt állok, de van tejem, a lányom szoptatása óta el sem apadt!Vele is rengeteg volt, egy másik babát is etettem vele,sőt még a kiskutyánk is itta, és most is gondoltam ilyenre ha annyi lesz hogy adok másnak is, de most hivatalosan gondoltam hogy ha már lehetőség van rá, keressek is vele!

Bács kiskun megyében lakom, így a fővárosi anyatejgyűjtők kilőve!


2010. jan. 25. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is nagyon sok tejem volt,így én is adtam le.Beszélj a védőnővel ő tud segíteni,biztos akad a körzetében olyan kisbaba akinek szüksége lenne rá.Kell hozzá:Wassermann vizsgálat/de elfogadják a terhesség alatt végezett vizsgálatot/,AIDS teszt/ANTSZ végzi/, és széklet vizsgálat.Igazság szerint kellene még Bőrgyógyászati vizsgálat-de ehhez nem ragaszkodnak.

Minden jót!

2010. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aids teszre hol lehet jelentkezni?
2010. jan. 25. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Háziorvosi beutalóval a ANTSZ-be/De a háziorvos biztos segít/
2010. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aids teszt nekem úgy lett hogy elmentem a Sztk-ba ott levették a vért és ők továbbküldték ahova kell.
2010. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok kell tüdőszűrés is
2010. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt egy ÁNTSZ-es elmondja, mik a feltételek:

[link]

2010. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. jan. 26. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!