Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mikor kezdtél...

Szoptatás alatt mikor kezdtél "k" betűs (vagy lencse, bab stb) ételeket enni?

Figyelt kérdés
Babám 4hónapos, nem volt hasfájós, ilyenkor már mértékkel ehetek ilyen ételeket?
2010. jan. 25. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első naptól kis adagokban mindent ettem. Borsófőzeléket kaptunk a kórházban a 2. napon... Szerintem próbálkozz kis adagokkal, ha a babád pociját nem bántja, akkor legközelebb már eheted nyugodtan.. Egyébként se értem, miért mondják, hogy vannak tiltott dolgok..mivel minden baba más, nem is biztos, hogy ugyanarra az ételre ugyanúgy fognak reagálni. Van olyan baba, akinek az anyukája pl. barackot nem ehet, mert a picinek attól fáj a pocija..pedig ez nem szerepel a "klasszikus tiltólistán"... Szóval, próbálkozz és figyeld a babád reakcióit! Ha valami gondot okoz, hagyd el néhány hétre, utána újra tehetsz egy próbát..lehet addigra már olyan fejlett lesz a pici emésztőrendszere, hogy akkor már eheted.
2010. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én olyan 6 hónaposan kezdtem el enni, karácsonykor kezdtem egy nagy adag töltöttkáposztával. Semmi baja nem lett tőle.
2010. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is karácsonykor kezdtem töltött káposztával, szilveszterkor folytattam lencsesalátával. (6 hós volt)
2010. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!