Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két hónapos babátokat éjjel...

Két hónapos babátokat éjjel hányszor etetitek? Úgy értem meddig hagyjátok aludni, ha nem ébred fel magától.

Figyelt kérdés

A védőnőm szerint max. 6 órát hagyjam aludni mert összeomlik a folyadékháztartása, a gyermekorvosunk szerint meg min. 6 órát aludjon éjjel, mert napközben sokat eszik, és kell idő az emésztéshez.

Ti hogy csináljátok?


2010. jan. 21. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne keltsd fel a babádat.Nekem a második hónap végére aludta át az éjszakát, addig is csak egyszer kelt.A babák felébrednek, ha éhesek, ne aggódj.Hagyd aludni, és te is pihenj.

2010. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fel ne keltsd!

az enyém is 2hós.egy hete 8 9 órákat alszik.

semmi nem omlott össze benne:D

2010. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 6 hetesen már úgy átaludta az éjszakát, hogy este 8-tól reggel 7-ig. Soha nem ébresztettem fel, bár ő nagyon jó evő volt nappal, jól hízott.

Ha jól gyarapszik a babád, akkor hagyd. Nem lehet, hogy azért mondta a védőnő, mert soványka a babád?

2010. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Dehogy sovány, már majd másfél kilót hízott születése óta:-)Kis dundi, a gyerekorvosunk nagyon megdícsérte:-)

Jó az étvágya is, és szerencsére tejcsi is van bőven, pont ezek miatt hagynám éjszaka tovább aludni. Tegnap is 8 órát aludt egyfolytában és olyan nyugodt kiegyensúlyozott volt utána.

Szerintem a védőnőnk okoskodik sokat feleslegesen. Ráadásul azt mondta, hogy csapjam be, tej helyett adjak neki cukros vizet, hogy ne egyen olyan sokat. Jó nem? Persze ezt nem tartottam be, a leendő fogait már most tökre tenné...


Köszönöm a válaszokat, most már nyugodtan merem hagyni aludni éjjel.

2010. jan. 21. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:

tej helyett cukros víz?! Jó fej:)ha ezt a who hallaná:) mondjuk elég felelőtlenség ilyen hülyeségeket mondania, egy-egy naivabb kismamát biztosan megvezet.... Igyon ő cukros vizet vasárnap délben a rántott csirke helyett, csak hogy ne hízzon annyira:) hülye:)

az én fiam is két hónapos, mit nem adnék ha aludna éjjel 6 órát... én biztosan nem keltegetném:)

2010. jan. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy felkeltsd, bár az én lányom aludna ennyit...
2010. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!