Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Újszülött Babátokat meddig...

Újszülött Babátokat meddig hagyjátok aludni két szopi között?

Figyelt kérdés

Próbáltam felébreszteni, de nem sikerült... Még nem alszik 4 órája, úgy tudom azután már fel kell kelteni. Ti hogy csináljátok? Ragaszkodtok a 3 órás rendhez?


4 hetes Baba anyukája


2009. okt. 5. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha nem ébresztettem. Ha éhes lesz úgyis felébred. Nekem az éjszakát szinte az elejétől átaludták, nappal 3-5 óránként ettek.
2009. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor így hogy alakul ki vmiféle napirend?? Meg attól félek, hogy mivel elég rossz alvó, ha hagyom napközben sokat aludni, éjjel nem fog majd... Mert sajnos volt olyan nap, hogy egyhuzamban fent volt 6 órát, már tök álmos volt de csak az esti szopi után aludt el - rajtam. Örülök, hogy jól alszik, csak tök tanácstalan vagyok!
2009. okt. 5. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:

ilyen pici babánál még ne várj napirendet, majd kb 3 hósan kezd kialakulni

ebben a korban még csak eszik-alszik-nézelődik

ha aludna, hagyd aludni, ha enne, adj neki enni (hacsak nincs besárgulva, mert akkor valóban ébreszteni kell ébreszteni kell)

2009. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 3,5 hónapos, de napirendnek még se híre, se hamva... De soha nem ébreszettem fel kaja miatt, nem is fogom, az alvás ugyanolyan fontos a fejlődéséhez, mint az evés.

Ha éhes, akkor úgyis felébred magától.

2009. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És akkor éjjel hogy alszik? Mert ahogy írtam, az én Lányom sajnos rossz alvó. Ma délután 1-től fent van, talán fél órát aludt, pedig álmos mert ásítozik!
2009. okt. 5. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 hétben kell felkelteni 3 óránként enni, ha besárgult szülés után. Egyébként majd jelzi ha éhes, ne ébreszd fel. Nekünk sincs pontos napirendünk, amikor éhes akkor eszik, és akkor alszik, amikor álmos.
2009. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16:36-os vagyok. Az éjszakát már néhány hetes nkora óta átaludta, függetlenül attól, hogy nappal mennyit volt fent. Most 19 hetes a lányom.
2009. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor rá bízom a dolgot! :-)
2009. okt. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!