Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig hagyjátok aludni éjjel...

Meddig hagyjátok aludni éjjel a babátokat?

Figyelt kérdés
7 hetes a babám és újabban 6 órát is elalszik szopi nélkül. Nem fog így kiszáradni? Felébresszem előbb, ti mit tesztek ilyenkor?
2008. dec. 4. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fog kiszáradni. Kislányom 8 hetes kora óta este 8-tól reggel 4-ig, 10 hetes korától, pedig reggel 6-ig alszik. Ha 9 körül eszik este, akkor reggel fél 8ig alszik mostanában. Örülj neki, hogy pihenhetsz, más mit nem adna érte. Ha éhes úgy is felébred.
2008. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Semmi baja nem lesz, ha alszik, ha éhes úgyis fekel. Szerintem felesleges felkelteni, örülj neki, hogy ilyen jól alszik éjszaka.

2008. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Dehogy ébreszd fel! Örülj, hogy alszik.

Az én csajszim (most 15 hónapos) 6 hetes korától végig aludta az éjszakákat, egészen addig amíg el nem kezdtek jönni az első fogacskái.

Örülj, hogy alhatsz!..:)

Nem fog kiszáradni, sem lefogyni, ne félj!...


Jó babázást kívánok.

2008. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Én azt olvastam, hogy a babák még nem úgy alszanak, ahogy a felnőttek, hanem sokkal éberebben, pont azért, hogyha éhesek felébredjenek. Szóval fel fog kelni, ha éhes, légy nyugodt.
2008. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy fog kiszáradni!!!

Örülj, hogy alszik, így te is tudsz pihenni.

Lehet, hogy pár hónap múlva - fogzáskor - óránként is felébredhet.

2008. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem se keltsd fel, hadd pihenje ki magát.

Gondolj csk bele, ha Téged felkeltenének 3-4 óránként, pár hét alatt megszokná a szervezeted, az övé is, akkor meg hiába altatgatnád:)

2008. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!