Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Négy napja szedem a More...

Négy napja szedem a More Milket, mert egyre kevesebb a tejem pedig nagyon kellene, mert még csak 6 hetes a babóca. Szedjem még a More Milket?

Figyelt kérdés
Semmi változást nem tapasztalok.Napi 12-szer szoptatok mind a két mellemből,emellett fejem is a tejet,igaz nagyon kevés jön,szedem megszakításokkal a homeós bogyókat is,napi 1/2 liter alkoholmentes sört iszok,1 liter tejet,1 liter rostoslevet,3 liter vizet./lehet ,hogy még többet is/Mit csináljak még,hogy több tejtem legyen.Szedjem egyáltalán még a More Milket?
2008. aug. 9. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem csinált semmit a More milk.:(
2008. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon bevált, de úgy hogy 3x2 szedtem, nem pedig 4x1-et (57 kg vagyok ). És persze sok szopi. Az 1 liter tej nagyon sok, elég a fele is. Rostosnak nagyon jó az őszibarack és a narancslé. Ne add fel, a 6-dik hét vízválasztó a szopi szempontjából.
2008. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ezt hallani.Remélem így hatásosabb lesz.Köszönöm.Sajnálom ,hogy van rajtam kívül is akinek nem jött be a More Milk.
2008. aug. 9. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem innék ennyi folyadékot. Valahol olvastam, hogy a túl sok folyadék visszájára fordítja a tejelválasztást. A napi 2-3 liter az ideális (állítólag).

Szerintem keress rá a neten a folyadék fogyasztásra szoptatás alatt.

Én elég jól tudtam/tudok szoptatni, és kb 3 liter folyadékot ittam egy nap, télen kevesebbet. A More Milket is kipróbáltam, és nekem nagyon hatásos volt. Ha már megvetted, szerintem ne hagyd abba. Én is a tejet csökkenteném a felére, a vízből is csak 2 litert innék, és a legfontosabb az lenne, hogy ne görcsölj! 6 hetes korban van egy növekedési ugrása a babáknak, megnő az étvágyuk, amihez a szervezetednek alkalmazkodni kell, amihez idő kell. Ha már nagyon elbizonytalanodtál, hívjál fel egy szoptatási tanácsadót, biztosan tud segíteni (LLL.hu)

Kitartás!

2008. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!