Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti tornázástól...

Szoptatás alatti tornázástól nem lesz kevesebb a tej?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kisfiam. Amikor 3 hetes volt, próbáltam néhány gyakorlatot csinálni, de utána nagyon rosszul lettem, és a tejem is sokkal kevesebb lett 3-4 napra. Utána nagyon nehezen visszajött a sok fejéstől, de mostanra már jó lenne elkezdeni a kilókat leadni. Más is járt így?

Kardió gyakorlatokat is lehet csinálni? Esetleg óvatos kocogás?


2011. aug. 25. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked kell figyelni saját magadat.

Sokaknak semmi bajt nem okoz, de úgy tűnik, Neked igen.

Kicsi adaggal kezdd, és fokozatosan emeld. Hátha úgy hozzá szoksz.


(Saját tapasztalatom nincs, rólam leolvadtak szoptatás alatt a kilók, sajna több is mint kellett volna...)

2011. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tornázok, és semmi gond a tejemmel.

Nagyon fokozatosan kezdtem. Biciklizek, felülés, ilyenek.

2011. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a picim, mikor elkezdtem tornára járni. Fokozatosan emeltem a heti óraszámot (keverve alakformáló óra+ aerobik ) Volt izomlázam ezerrel és aerobikon rendesen leizzadtam. Tejem mennyisége nem változott. Viszont, ha nem ettem eleget, akkor a tejem is egy kicsivel kevesebb lett. Most 7 hónapos és még mindíg sokat szopizik.
2011. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!