Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szedjem? Szedem a more...

Hogyan szedjem? Szedem a more milket, javult a helyzet, viszont estére kevesebb tejem van és pótolni kell.

Figyelt kérdés
Szerencsére még van tej a fagyasztóba,de ugyebár az is véges!75 kg vagyok, more milk adagom pedig 4-szer 1.Szedhetem-e esetleg nagyobb dózisban, ha igen, hogyan?
2008. okt. 21. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 78 kg-san 3x2 szedtem. Estére viszont álltalában kevesebb a tej de annál laktatóbb. Mi úgy szopizunk, hogy a délutáni órákban estig már sűrűbben teszem cicire és 2 hósan elhagyta az északai szopit és még pótólnom sem kell.3 és fél hós kislány anyukája.
2008. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hatásos volt neked ez a 3*2?
2008. okt. 22. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Estére valóban kevesebb, de annál tartalmasabb tej termelődik, ezért nincs szükség külön pótlásra!


Bizonyosságért érdemes fölhívnod az egyik La Leche Ligás tanácsadót:


[link]

2008. okt. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen és nem szedem folyamatosan.
2008. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hiába tartalmasabb,még így is pótolni kell.Most 1.5 hós majdnem 6 kiló,és nagyon sokat eszik.Egy szopi neki min.150ml,de inkább több.
2008. okt. 24. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!