Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van még esély, hogy tudjon...

Van még esély, hogy tudjon szoptatni?

Figyelt kérdés
Családtagom császárral szült két napja, a babát a gyerekosztályra vitték, még meg sem foghatta, tápszert kap, régi cumisüvegből. Amit mi vittünk, kis lyukut nem engedték be, az anyukát nem engedik a kórházi géppel fejni, se semmilyen géppel fejni, mert állításuk szerint begyullad a melle, de a pumpással szinte lehetetlen fejnie. Hogy lesz ebből szoptatás, ha még a picinek egy hétig a kórházban kell lennie, ő meg csak egyszer láthatja egy nap?
2010. jan. 16. 14:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is szurkolok neki!Mármint nem a gyökér pasrasztnak aki lehúzta a szoptatást!

Tavaly ápr.szültem a fiam,szerencsére spontán, de nekem csak az 5.nap kezdett termelődni a tejem,amiért keményen dolgoztam.

Vigyetek be neki aventes poharat, homeos bogyót, rántott levest, madártejet, rengeteg édes folyadékot,szoptatós teát és biztassátok a fejésre. A tejet vigyétek haza, tegyétek a fagyasztóba, ha nem engedik oda adni a picinek.

bár tényleg az előtej pár cseppje is nagy kincs lenne a csöppségnek, de nálunk is hasonló bunkók vannak a kórházban.

2010. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!