Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Járt valaki hasonló módon?...

Járt valaki hasonló módon? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kislányom születése után nem tudott szopizni, (túl nagy a mellem és a mellbimbóm is, neki pedig túl hátul volt a nyelve.)ezért a kezdetektől fogva fejtem neki és cumisüvegből etettem, viszont kezdetektől fogva nagyon kevés a tejem, ezért a doki tápszeres pótlást javasolt. Az első pár napban kb. fele-fele arányban tudtam neki tejcsit és tápszert adni, viszont mostanra, ez lecsökkent olyan 20-80%-os arányra. Most három hetes a bébim, megerősödött annyira, hogy megy már a szopi, viszont az a kevéske tejem is apad. Szedek more milk plus kapszulát, iszom mellé a laktoherb teát, fejem becsületesen, a kicsit is igyekszem minél sűrűbben mellre tenni, sőt amikor már este hulla vagyok és a pici sem akar szopizni, akkor a férjem szívja ki, hogy maradjon meg a tejtermelés. Mit tehetnék még? Hívtam szoptatási tanácsadót, de ő is csak annyit tudott mondani, hogy fejjem meg tegyem gyakran mellre a kicsit. Esetleg valaki járt így? Mi segített? Mit lehet tenni, hogy ne apadjon a tejem? Vissza lehet hozni valahogy? Köszi a segítséget.

2014. máj. 14. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen visszalehet hozni!Sürün cicire akár oránként(ha kéri)....szopizással előbb indul be a tejtermelés!Ha teheted aludjatok eggyüt ''cumizzon''rajta!Inni...a tea is jó,sok sok folyadék,almalé,alkoholmentes sör...5gyerekes anyuka.Jártunk mi is hasonlón hála vissza állt...28.honapos koráig cicizett.
2014. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!