Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány hónapig fejtétek a...

Hány hónapig fejtétek a tejet, abban az esetben amikor a bab nem szopizik? Hányszor fejtek egy nap?

Figyelt kérdés
Nekem 3 hónapos a kisfiam, kezdettől fogva nem szopizik. Nagyon sok időt elvesz a fejés (napi 5 óra). Én fél éves koráig gondoltam.

2014. máj. 9. 12:37
1 2
 11/13 anonim válasza:
A babám 14 hós volt, amikor abbahagytam a fejést. Kórházi Medela mellszívót kölcsönöztem, amikor 2 hós volt, utána csak fejtem, nem szoptattam. Anyatej leadó is lettem, annyi tejem lett a fejéstől. Eleinte napi 6x, majd fokozatosan csökkentettem, és a végén már csak este fejtem. Mindig nyújtani kell a fejések közti időt, azzal tudod csökkenteni a tej mennyiségét. Kitartás!
2014. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos volt mind :-)Segítenek kitartani a jövőben is. ;-)
2014. máj. 12. 16:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Három hónapos koráig volt hajlandó szopni a lányom, azóta fejek. Elmúlt már 14 hónapos. Az első évben még éjjel is fejtem, nappal meg 4 óránként. Már csak napi 3-szor fejek (reggel, délben, este), de már csak kétszer eszik tejet naponta. A reggeli fejés a leghosszabb, akár 2 órát is eltart.Szerintem lassan apad magától is, egyre kevésbé feszül a mellem. Egyébként addig fogom adni neki cumisüvegből, amíg elfogadja.
2014. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!