Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tápszert vegyek 1...

Milyen tápszert vegyek 1 hónapos babámnak, nektek milyen vált be?

Figyelt kérdés
Kevés a tejem,az egyikből fejjéssel is alig jön valami.Vagy ezt a tápszeres dolgot orvossal kell megbeszélni?Ha én úgy látom jónak,akkor vészhelyzet esetére vehetek neki,nem?
2014. máj. 9. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
nem kell fejni csak szoptatni és beáll a kereslet kinálat akár oránként is kináld meg acicivel sé idővel be fogja állitani
2014. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképp dokival beszéld meg,mert első körben hipoallergén tápszert szoktak felírni.
2014. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Pár hónapos korig csak gyerekorvos tud felírni tápszert. Védőnő is biztosan segít információval. esetleg megér még egy szoptatási tanácsadó véleménye, én is beszéltem eggyel, ha szeretnéd, megírom a nevét, telefonszámát, honlapcímét privátban.
2014. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A dokival azért érdemes megbeszélni, mert ha ő írja fel, olcsóbb. Egyébként bármilyen kezdő tápszert vehetsz a patikában.

Ha kevés a tej, amíg nem sikerül szaporítani, adhatsz tápszert, mert a baba nem éhezhet!

Egyébként miből gondolod, hogy kevés tejed? Éhes marad a baba?

2014. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is azt mondom orvossal beszéld meg, de ha nagyon vészhelyzet van, akkor HA1-es tápszert vegyél. Én a HumanatHA 1-et vagy HippHA1-est vennék. Mi a Hippet esszük, probiotikum is van benne. Auchan, Intersparban is kapható, illetve DM, Rossmann üzleteiben.
2014. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképp nézd meg, hogy amit veszel, azt újszülött eheti-e. Vagyis csak azt vedd meg, amire az van írva, hogy Start vagy HA1, 1-es tápszer. A 2-es tápszerek csak 6 hónapos kortól adhatók. Ami még fontos, hogy könnyű összekeverni a Hipp tápszernél, hogy az egy év feletti gyerekeknek valót így jelzik: 1+. Ezt semmiképp ne vedd meg:)
2014. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Védőnőt kérdezd meg.

Nálunk az a szokás, hogy Milumil start-ot írnak fel, de már sokakkal beszéltem, nem vált be, váltani kellett, a Nestlé Lactogen Harmonyt tudom javasolni.

2014. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
cián
2014. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!