Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Adjanak a babámnak tápszert?...

Adjanak a babámnak tápszert? Nem lesz szorulása?

Figyelt kérdés
2 hetes a babám. Szoptatom, de ma bekerültem a kórházba súlyos asthma rohammal. Reggelig maradnom kell, nem tudom megetetni. Mit csináljak? Adjanak neki tápszert? Holnap estig nem szoptathatok.
2012. dec. 8. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamit ennie kell. Ha azért nem szoptathatsz, mert gyógyszert kapsz, akkor persze. Esetleg ha van anyatejgyűjtő állomás a környéken, kérhettek neki női tejet, bár nem tudom az nem-e hosszadalmas.


Ha azért nem szoptathatsz, mert nem lehet veled a baba, akkor fejd ki, és küldd haza a tejet, kapja meg fecskendőből, vagy pohárból, de ne cumisüvegből, mert az veszélyes, cumizavart okozhat.


Fejni mindenképp kéne, hogy kapjon ingert az agyad, nehogy csökkenjen a tejmennyiség.

2012. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

miért, mit gondoltál neki adni holnap estig, ha nem szoptathatod?

Jó lett volna, ha gyűjtesz a fagyasztóba, ha tudtad, hogy ilyen előfordulhat veled.

2012. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze, tápszert, a tejedet meg fejd le, öntsd ki,m gondolom a gyógyszerek miatt használhatatlan! Ezen ne parázz, semmi baja nem lesz, ha pár napig tápszert kap :)
2012. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem gondoltam, hogy be kerülhetek a kórházba, kedves második. Régóta volt màr ilyen rohamom, utoljára 6 éve voltam vele kórhàzban. A fagyasztóba raktam el, de csak 2 pohárral tudtam. Sokat szopik a babám, 2 3 óránta, túl sokat nem tudtam elrakni. Még bent kell maradnom 4 napig. A babám addig bevizsgált anyatejet kap cumisüvegből. Apuka pohárból, kanállal mem tudja megetetni, ìgy marad az kicsi lyukú cumi. Csak félek, hogy a babàm leszokik a ciciről pár nap alatt. Én idebent fejema mellem 3 óránként, és a gyógyszerek miatt megy a lefolyóba. :-( Koszönöm a kpmmenteket.
2012. dec. 9. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Medela Calma - cumisüveg helyett nagyon jó, kisebb az esély, hogy bezavarjon!


Remélem azóta jól vagy már és a szopi is mehet rendben holnaptól :)

2012. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:

Muszáj kiönteni? Nem tudnak olyan gyógyszert adni, ami mellett megkaphatja a tejet?

Nem kérdezel meg erről egy szakembert?

2012. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!