Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bolti tej okozhat székrekedé...

A bolti tej okozhat székrekedést? Már lassan 2 hete szorulása van a babámnak és eddig semmi nem segített sem az ősszibarack, sem semmilyen főzelék.

Figyelt kérdés

Vettem ánizs teát az jó volt de amint abba hagytam kezdődött minden elölről meddig adhatom az ánizs teát?

Az az igazság hogy meg is van fázva és köhög. A megfázás is okozhat székrekedést? Már nagyon elvagyok keseredve. Ja és nem adok neki sem almát sem banánt.És szerintem a foga is jön mert elég nyűgös.


2010. szept. 30. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A bolti tej szerintem inkább okoz hasmenést, mint székrekedést. Szilvát próbáltad?
2010. szept. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Probáltam az rendesen kijött de másnap már megint székrekedés :(
2010. szept. 30. 08:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor minden nap adj neki tízóraira vagy uzsira egy fél adagot. Nálunk is volt ilyen időszak, mondjuk csak minden másnap kellett neki fél üveg szilva desszertet adnom. Aztán pár hét alatt helyrejött a dolog, ez is csak egy időszak volt a sok közül, nem tart örökké. Kitartás!
2010. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még azt tudod esetleg megtenni, hogy minden másnap Laevolac, és minden másnap szilva desszert, váltogatva a kettőt, ha semmi más nem segít (sütőtök még esetleg?).
2010. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A karamellás tej kiváló hashajtó.

Minden nap adj neki székletlazító gyümölcsöt (mint a szilva vagy szilvalekvárt, stb)

A bolti tej nem hasfogó egyébként.

2010. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a sütőtököt nem akarja megenni. :(

De Köszi a válaszokat.

2010. szept. 30. 08:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Adj Neki kamilla teát vagy Mecsek baby teát az kamilla meg édeskömény.Nálunk az vált be!
2010. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos az sem:)
2010. okt. 11. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!