Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Furcsa érzés egy éves gyerek...

Furcsa érzés egy éves gyerek szoptatása közben?

Figyelt kérdés
Pár napja furcsa fájdalom van az egyik mellemben, amikor a kicsi a másikból szopik. Mindig akkor van csak a fájdalom, ha a másikból még nem szopott, és akkor jelentkezik, mikor elkezd enni. Csillagokat látok, nagyon fáj. Mi ez? Aggódnom kéne, vagy orvoshoz menni? Lehet annak köze hogy a rengeteg szoptatás helyett hirtelen 2-3x kéri egy nap, és felgyűlik a tej?
2014. márc. 23. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem olvastam az utolsó mondatodat, de már tudtam, hogy ezt fogom neked írni. Igen attól van, hogy kevesebbet kéri a cicit. Kicsit fejd le az elejét, hogy amikor szopizik és közben be indul a tej termelés legyen hely a cicidben.
2014. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom, hátha jobb lesz tőle!
2014. márc. 23. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

a mellfájdalom gyakran eldugult tejcsatorna miatt van. nekem mondjuk ilyen az elején volt, amikor evett a gyerek, akkor sajgott a cicim, mármint az, amiből evett.

én azt csináltam, hogy finoman masszíroztam, miközben a baba szívta. ha fáj, szerintem tedd át a sajgós cicidre, és kicsit simogasd, ujjaiddal lépkedj a fájó részen.


az ilyen fájdalom gyorsan, még aznap elmúlik, ha ez az ok, és masszírozgatod kicsit.

2014. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Nekem még az szokott ilyenkor segíteni ha főlé hajolok négykézláb és úgy szopizik. Én fiam jókat röhög rajta, de van olyan anyuka is akinek így nem volt hajlandó enni 1 éves babája. Én sokszor szoptatok amúgy két cicből mert két szoptatás között hatalmasra duzzad mind a kettő és egyszerűen muszáj, hogy mind a kettőből egyen mert meghalok különben.
2014. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem az faj mindig, amibol epp nem eszik, par perc utan elmulik a fajdalom, viszont addig olyan furcsa, csipo, egeto erzes,de kozben hasonlit egy gorcsos fajdalomhoz, nagyon rossz, es minden szoptataskor ez van par napja. Altalaban en is mindkettobol etetek plane most hogy van hogy 2x szopik egy nap, muszaj. Ezt a negykezlabat meg nem hallottam :)
2014. márc. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!