Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy majdnem 6 hetes babának...

Egy majdnem 6 hetes babának kb mennyi ml-t kell szopiznia egy evésnél?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy teljesen változó, de az én babaóm kb 3 napja nem elégszik meg a 130-150 ml-rel. Minden nap megcsinálom azt a brutál fejést (7-7 5-5- 3-3) hogy minnél több tejem legyen. De csak ennyi van. Evés után nyugis aztán eltellik pár perc és látom a száján hogy szopni akar. Meg sirdogál is olyan kis lájtosan. Lehet hogy elég volt neki, csak anyahiánya van? De akkor miért cuppog a nyakamba mintha enni akarna?
2008. júl. 7. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

dee, elég neki annyi, csak komfortcicilni szeretne. Sétálj vele kicsit, büfiztesd, aztán abbahagyja. Én is így voltam, míg büfizettem, sétáltunk és beszéltem hozzá, annyit, h elvontam a cuppogásról a figyelmét.

mi 2.5 hósak vagyunk most.

2008. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia lérdező! Hányszor csinálod a "brutál fejést" egy nap? Nem tudod hol lehet utána olvasni? Én is csinálom, de én pl. tegnap is kétszer csináltam, de a bimbóm nagyon fáj... hólyagos és szét van ázva, te is ezt tapasztalod?

mi öthetesek és 2 naposak vagyunk. Nekem is hasonló tapasztalataim vannak megugrik az igény. Tegnap szinte egész nap megelégedett a 100-105 grammokkal, ma reggel meg 180at vágott be és azóta 115-120. mi is nyüszögünk és cuppogunk. Azt hiszem növeltem a tejet ezzel a technikával csak érdekelne hol olvashatok utána ki találta ki és hogyan kell okosan és előrelátóan alkalmazni.

2008. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!