Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak a lefejt tejjel?

Mit csináljak a lefejt tejjel?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Azt nem tudom te mit csinálsz vele. Ki is öntheted szíved joga.

Na azt akartad ugye kérdezni mit csináljak?

Lefagyasztahtod és később csinálhatod vele a főzelékeit. Ha olyan sok,hogy érdemes leadni akkor viddel anyatejgyűjtő állomásra. Persze ezt kérdezd előtte meg a védőnőtől hogy hogy müködik.

2008. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!A lefejt tejet jobb lenne lefagyasztani mert későbbiekben szükséged lehet rá.Megkérdezheted a védőnődet,hogy nincs-e rá szükség.Az első válaszadónak szeretném üzenni,hogy előszőr ne a kritikát írja meg hanem a tanácsot!
2008. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tedd csak fagyasztóba, mert később még jól jöhet.
2008. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
add el olyanoknak akiknek kevés van (nálunk kevés volt és én is másét ittam) naszoval ez ugy van bemész a helyi védőnőhöz és mondod neki az esetet és ő szerez olyat akinek kevés a teje és ezért pénzt is kapsz NEM IS KEVESET mint X től vettük és X nem azt irta a papirra hogy 5 decitehjet adott hanem monfjuk 10 decit (ezt csak mondom) és igfy dupla kkora pénzt kapott mink meg örültünk neki mert nem mink fizettüük hanem a mittom én kik (vmi szervezet vagy az orvosi eggyesült vagy mi)
2008. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

leirom helyesen:

add el olyanoknak akiknek kevés van (nálunk kevés volt és én is másét ittam) naszoval ez ugy van bemész a helyi védőnőhöz és mondod neki az esetet és ő szerez olyat akinek kevés a teje és ezért pénzt is kapsz NEM IS KEVESET mink X től vettük és X nem azt irta a papirra hogy 5 deci tejet adott hanem mondjuk 10 decit (ezt csak mondom) és igy dupla akkora pénzt kapott mink meg örültünk neki mert nem mink fizettüük hanem a mittom én kik (vmi szervezet vagy az orvosi eggyesült vagy mi)

2008. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadónak TE DIREKT CSINÁLOD!!!!!!!!!!!!ITT AZ ANYUKÁK MEGBESZÉLIK A GONDJAIKAT TANÁCSOT KÉRNEK MÉRT KELL BELŐLE CSÚFOT ŰZNI HISZ FELNŐTT EMBEREK VAGYUNK!!!!!!!!!
2008. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, a kétszer olvasható zagyvaságot, akkor az azt jelenti, hogy még az anyatejjel is lehet csalni ebben az országban??? ( a "nem tudod te milyen egyesület" szerinted honnan szedi a pénzt a nem létező anyatejre?)
2008. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!