Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mik a tapasztalatai...

Kinek mik a tapasztalatai ezzel kapcsolatban!? Tejelválaszást serkentő teakeverék! (többi lent)

Figyelt kérdés
Én a laktoherb teát vettem meg, van aki ezt használta? Van aki ezt használta? Mikor kell elkezdeni inni? Még 1hetem van a kiírt dátumig és páran mondták hogy már el kellet volna kezdenem inni! A másik kérdésem is lenne a mellápoló krémmel kapcsolatba! Garmastan krémet vettem, eről tapasztalatok? Ezt már el keztem használni! Köszönöm a válaszokat előre is!

2013. aug. 27. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia 1es vagyok. Nekem reggel lett meg a babám és este már fejnem kellett annyi tejem volt, viszont mai napig viszonylag sok van. A szobatársamnak másnap indult meg. Nem tudom van-e összefüggés, de nekem sok előtejem is volt, kb a 29.héttől éreztem hogy sokszor szinte folyt :-S
2013. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Este 6-kor született meg a baba, reggelre már volt tejem.
2013. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
elötejem már nekem is van!!köszönöm h válaszoltatok!
2013. aug. 30. 13:57
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindenkivel egyetértek, aki azt javasolta, hogy szülés előtt semmiképpen ne igyál tejelválasztást serkentő teát! Utána is csak akkor ha szükséges! Első kisfiamnál nagyon nehezen indult be a tejem és nem is nagyon volt. Folyton ittam a laktoherbet, amitől több lett a tejem, de szerintem eléggé vizes volt. A másodikat már szülés után rögtön sikerült megszoptatnom és azóta is elég tejem van. Minden serkentő nélkül. Szurkolok, hogy könnyen szülj és sikerüljön sokáig szoptatnod a kisbabádat!
2013. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... Előtejem egyik baba születése előtt sem volt.
2013. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
hát remélem h lesz elegendő tejem, nem szívesen tápszerezném a picit! Köszi a választ!
2013. aug. 31. 08:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Az előtej és a későbbi tejmennyiség között nincs összefüggés.
2013. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!